• annenin oldukça kızabileceği bir hareket olup, anne başka bir odadayken yapılması ve anne olay mahaline döndüğünde oradan uzaklaşılmış olması gerekmektedir. şişin ilmekler arasından çıkartılması hareketidir. çok güzel kayar o iş ilmeklerin arasından. hele bir de tüm malzeme tek şişte toplanmışsa hareketi yapmak daha bir zevkli olur. hani geri dönüşü olmayan bir hareket olsa yapılmaz ama her defasında anneler o şişi o ilmekler arasından geçirebildiğine göre affedilmez bir yaramazlık da değildir. gerçi bazen bilmeden yapılır ama her durumda adrenalin yüklemesi kaçınılmazdır. bu yaşımda yapmam yalnız bunu.
  • kafaya doğru gelen güdümlü anne terliğinin habercisidir
  • annenin elinde duran çıkmış şişin nereye sokulacağı hakkındaki belirsizlik, annenin o anki gözü dönmüşlüğü ve sonuç olarak şişin münasip bir tarafınızda yarattığı acı!
  • (bkz: excalibur)
  • hakkında format dısı laflar etmek istediğim, çocukluğun ilk vicdan azabı. cok daha kucukken, annem bana bağırınca örgü şişini orguden çıkartarak onu kendımce cezalandırırdım. hatta simdi bile kendısıyle ne zaman hararetli bi tartısmanın ıcıne gırsek, sinirimin ancak haftalarca uğraştığı kazağı örgüden cıkartıp bırazcık sokerek hafifleyeceğini tahmin edebiliyorum, ama bu yasta da yapılmıyor oyle terbiyesizlikler.ayrıca insan suclarının paylasıldığını gorunce dunyanın en şanssız annesınin kendisininki olmadığını anlıyor, bu da boyle bir sey.
  • bizim evde "gözlerimi çıkardın" olarak adlandırılan cürüm, suç, cezai müeyyideyi gerektiren eylem. şişin girdiği her ilmeğe bir göz denir ve bunların bir sırasının tek harekette çıkarılması, bu hareketi yapan kişinin iskeletinin derisinden tek harekette çıkarılmasını gerektirir bizim evde..o derece yani.
  • (bkz: dayak istemek)
hesabın var mı? giriş yap