• 3-4 yıldır bornova'da faaliyet gösteren ve künefede satan muhteşem tavuk ve et dönerini, gerçek ve kocaaaamaaaan lavaşta yiyebileceğiniz yemek salonu. ha paso arapça konuşuyorlar o ayrı.
  • tahminim döneri antakya usülü yapıyorlardır. o da elbette ankara ve istanbul'da döner diye ittirilen şeyden daha güzeldir ama dönerin en güzelini ben iskenderun'da yedim...

(bkz: iskenderun döneri)
  • balıkesir mekik sokak'da da şubeleri vardır. bitişiğindeki donas'ın eline her türlü vermektedir. künefeyi boş geçeni dövüyorlar ayrıca.

fiyatlar da iyi; tavuk dürüm+büyük ayran+künefe 7 lira.. tabii sonra soda içmek şart olur.
  • şüphesiz ki en güzeli bornova'da yapılanıdır.
    bir de bornova'daki yerlerinde çok tatlı çalışanları var, arada arapça kelimeler kapıyorum sayelerinde. seviyorum diye de hep fazladan turşu koyarlar tabağıma. canlarım.
  • (bkz: kebo)
  • yıllardır gitmekten bıkmadığım bornova şubelerinde kasanın arkasına ali ismail korkmaz fotoğrafı asarak bir kez daha kalbimi fethetmiş, bir kez yedikten sonra bana başka hiçbir yerde döner yedirtmemiş süper lezzet.
    küçücük bir dükkanda 4 masa ile üretimine başlayan bu dönerci yerini genişletmesine rağmen tadından hiç bişey kaybetmemiştir. sıcak ortamı, candan sahipleri bile oraya gitmeniz için bir sebep. halimi hatrımı sormadan asla göndermezler hep sohbet ederler. izmir'deki suserlar için mutlaka gidilmesi gereken bir yerdir.
  • dünyanın ez rezalet kuryesine sahip bornovadaki tavuk donerci. tamam isin yogun olur anlarım bana en fazla 40 dakıkaya gelcek dersın ben 70 dk sonra arayınca hala cıkmamıs olması nedır amk bir degil iki degil sureklı boyle oluyo lanet girsin size de dürümünüze de paket servis yapmıyoruz de amk cok mu zor yapamıyoruz de.

tavsiye etmedigim bos belesten ün yapmıs donerci
  • bornova'daki şubesine yıllardır giden antakyalı arkadaşımın haliyle artık her gittiğinde muhabbet ettiği çalışanlarından biri, onla iki dakika muhabbet edince oranın şu anki işletmecisi tarafından insan içinde azarlandığı işletme.

işletmecisinin bir an önce değişmesi dileğiyle.

not: yıllardır orada olan ve gayet de düzgün şekilde çalıştığını gözlemlediğimiz tatlış çalışanları seviyoruz.
  • paket servisi çok kötü olan işletme. yemeksepetine yazdım ama hala soğumadı içim. bir buçuk saat bekledim gelmedi, iptal ettim. başka yerden sipariş vermek zorunda kaldım iki saatten fazladır açım. dükkana gidilmesine bir şey demiyorum ama paket servisinden uzak durulmasını şiddetle tavsiye ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap