• şu ülkede tarikatlere,cemaatlere, derneklere,vakıflara yurt açtırmayacaksın amk!
    edit: yazdığım entry de dinle ilgili hiç bir çıkarım yoktur.okuduğunu anlamayan cahiller lütfen mesaj atmasın.
    he çıkarım yapanlar da tabi ki yapsın ama bu beni bağlamaz.
  • bir ülke düşünün; dört bir yanı vahşet! yok düşünmeyin daha iyi...

tanım: korkunç bir cinayet haberi
  • ilim ve kültür derneğine ait bir yurdun aşçısının, deccal diyerek öğrencinin kafasını kesmesi hadisesi.

insanlar artık çocuklarını böyle ne olduğu belirsiz cemaat yurtlarından uzak tutmalı.

--- spoiler ---

olay, saat 14.30 sıralarında, kepez ilçesi kültür mahallesi hürriyet caddesi üzerinde bulunan, antalya ilim ve kültür derneği’nin (alim derneği) 4 katlı öğrenci yurdunun yemekhanesinde meydana geldi.

“deccali vurdum diye bağırdı”

yurdun aşçısı ihsan güney, henüz bilinmeyen bir nedenle duvara dayadığı akdeniz üniversitesi bilgisayar mühendisliği bölümü birinci sınıf öğrencisi mehmet sami tuğrul’un başını satırla kesti. güney, kestiği başı, tuğrul’un göğsünün üzerine koyup, “deccal’i vurdum” diye bağırdı. güney, satırı da gencin göğsünün üzerine bıraktı.
    --- spoiler ---

haber
  • kanım dondu. aşçı mental olarak rahatsız belli ancak bu aşamaya gelmiş rahatsızlığı olan biri nasıl çalıştırılır,nasıl araştırılmaz,ne yapılmalıydı,ne yapılmadı?
    yurt nereye bağlı o da sorgulanmalı zira görünüşü resmi bir yere benzemiyor gibi.
    yazık olmuş gencecik evlada. tam anlamıyla pisi pisine bir ölüm
  • akli dengesi olmadığı söylenip hapis cezasından yırtmaya çalışacak. ama ben burada akli dengesi yerinde olmayan biri değil, sadece psikopat görüyorum.
  • internete 3 saniye bile girmek beynimi uyuşturuyor artık. hiçbir gerçeklikle yüzleşmek istemiyorum.

bu nasıl olabilir ya?
  • timarhanede siradan gun. ulan boyle herif yemek yapiyor bi' alay insana dusunsenize. kim bilir o yemeklere ne katar amk. simdi deli diye yirtar da bu yavsak...
  • "birkac ofkeli cocuk" olarak nitelendirilen isis sempatizani bir cani tarafindan gerceklestirilen olay.

yurdun adinda da meymenet yok zaten. bir binada "ilim, alim" kelimelerini falan gorurseniz kosarak uzaklasin.
  • senin deccalini sikeyim amına kodumun ruh hastası.

dünyada bu şekilde ölmeyi hakedecek çok az kişi var ama bu amına kodumun deliler ülkesinde birileri size buna layık görebiliyor. yazık ulan daha 18 yaşında çocuk.

ayrıca haberi böyle vermeselermiş keşke. bu kadar detay bilmemize gerek yoktu. bunu çocuğun sevdikleri de okuyacak. puh amk!
  • --- spoiler ---

yüksek dozda din

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap