• ilker gümüşoluk'un sımsıcak röportaj dizisi. youtube kanalı üzerinden paylaşıyor şimdilik. şimdilik diyorum çünkü bu kadar eğlenceli, sıcak, kaliteli bir iş internet yayını ile sınırlı kalmaz gibi geliyor.

röportaj linklerini de verelim;

mesut süre- apartman sohbetleri-ilker gümüşoluk

serkan yılmaz- apartman sohbetleri-ilker gümüşoluk

hayko cepkin- apartman sohbetleri-ilker gümüşoluk

sinan güler- apartman sohbetleri-ilker gümüşoluk

keremcem- apartman sohbetleri-ilker gümüşoluk
  • 'çocukluğuna dönsen cebinde ne bulurdun?' gibi bir soru soruyor ya, işte bu soruya bir gün yanıt bulamamaktan korkuyorum. çocukluğumu öldürmekten.

tanım: boş sohbet değil, hoş sohbet programı.
  • motto müzikten daha güzel röportajları olan youtube kanalı.
  • bu kadar az entry yazılmasına inanamıyorum. son yıllarda internet dünyasında yapılmış en güzel şeylerden biri. bu kadar mükemmel bir iş yapıldı mı son yıllarda bilmiyorum. sevdiğiniz, takip ettiğiniz biri konuk olduysa bu röportaj serisine, yeme de yanında yat. otobiyografisini okusanız böylesi güzel detaylar yakalayamazsınız. ilker gümüşoluk yapıyor bu röportajları. müthiş detay sorular, inlerine giriyor adeta.

çekim tekniği mi denir, ne denir bilmiyorum. sonlarına doğru ekran bir gidiyor ya hani, yazı çıkıyor falan. ünlümüz konuşmaya devam ediyor. tekrar araya yazı giriyor. o olayın ismi neyse işte, şahane oluyor. ve her röportaj 15 dakika civarında. ne az ne çok. 15 dakika gerçekten çok güzel bir zaman biri mi yav. ideal.

arada ünlünün cevabına göre geyiği harlaması paha biçilemez. dünya üzerinde 90'lar geyiği bu denli sonsuz olan başka biri daha yoktur eminim. ve onlarca bölüm. dev malzeme var. izle izle bitmez. süper olay.
  • yeni bölümünü uzun zamandır beklediğim youtube serisi.
  • (bkz: ilker gümüşoluk) tarafından yapılmış mükemmel youtube programı.

yeni bölümü uzun zamandır yayınlanmıyor. eğer bunu okuyorsan balkon, park bahçe sohbetlerinin tam zamanı bekliyoruz.

eğer ünlüler röportaj yapmakta naz yapıyor ise göster sıkıştıralım.
  • ilker gümüşoluk'un hakettiği değeri bulmayan içeriği.

seçilen sorulan ve sohbet edilen ünlülerin samimiyeti içeriği çok yükseltiyor. ünlülerin samimiyeti de ilker gümüşoluk'tan kaynaklı ki sohbetin akışını da çok güzel yönetiyor. zaten röportaj değil de sohbet olmasının sebebi bu.

birkaç yıl önce izlemiştim zaman zaman sohbetin de en güzel sorusu "hayat sana ne öğretti?" sorusunu kendime soruyorum. zaman geçtikçe yeni öğrenilerle cevabını hep revize ettiğimi farkediyorum.

yine kendime bu soruyu sorduğum günde aklıma düştü, baştan tekrar başlayacağım. keşke gain ile falan çalışıp içeriğe devam etse hem tam gainlik içerik hem de yenisinin gelmesini isteyen bir kitlesi de var. ne güzel olurdu ya.

favori bölümüm ise hakan meriçlilerle olan kesinlikle mükemmel, çok güzel insan ve güzel düşüncelerini çok samimi ifade etmiş.
  • harika adam ilker gümüşoluk'un günlük hayatın içinde kaybolurken unuttuğumuz bir konuyu işleyen güzel projesidir.
    zira konukların anlattıklarını dinledikçe insan kendi içine dönüyor "aa sahi" diyorsunuz. seyretmesi zevkli, sohbetleri güzel, sohbet arası görüntü detayları ile ekstra gülümseten bir çalışma.
    zira artık güzel şeyleri televizyonda kısıtlamalar yüzünden ve aptal reyting kaygıları, reklamlar yüzünden seyretmek mümkün olmuyor.
    işte bu noktada artık güzel işleri internetten izler hale geliyoruz.

apartman sohbetleri işte tam bu noktada doğru zamanda doğru yerde yayın hayatına girdi ve giderek artan izlenmeleriyle popüler olma yolunda.

ilker gümüşoluk sadece bu projeyle değil üstelik karın ağrıtan stand up şovuyla da insanlarca seviliyor.
  • mesut süre'nin rabarba'da hayko cepkin sohbetini bas bas bağırmasıyla tanıştığım, "nasıl bir apartmanda büyüdün?" sorusuyla başlayan sohbetlerin serisi.

7. bölüm jess molho
    8. bölüm tuna kiremitçi
    9. bölüm erdem yener
    10. bölüm ilker ayrık
  • biriktirip biriktirip izlemesi daha zevkli oluyor genelde ve adı gibi sohbet şeklinde geçtiği için ne olduğunu anlamadan hemen bitiyor, tabi bunda genellikle alanında başarılı isimlerle yapmasının etkisi yadsınamaz.
hesabın var mı? giriş yap