• sımsıcak dizi. ailenle otur izle, hayatın içinden detayları barındırıyor felan ama lütfen şu saçma tesadüfleri kullanarak izleyici geri zekalı yerine koymayı bırakın. ali, ceylan'a tam sevdiğini söyleyecek telefonu çalıyor felan ama orada zaten herkes bir aksilik bekliyordu ki. sen bizi ters köşeye yatırsana. beklenenin aksini vererek farkını ortaya koysana. ondan sonra ışık hızıyla soğutuyorsunuz salak senaryo kurgusundan dolayı. fox'un gündüz kuşağı dizilerinden farkınız olsun lütfen azıcık.
  • diyette olanların izlememesi gereken dizi. allahım nasıl iştahla yiyorlar börekleri, kebapları? bu nasıl işkence? ayrıca harika bir dizidir, insanın o sofraya oturup muhabbet edesi geliyor... her akşam yemeğinde içli köfte var o masada... set ekibi ne yiyordur. çok açım be sözlük...
  • içinde (bkz: caner cindoruk)'u barındıran kadrosu çok iyi keyifle izlemelik dizi. --- spoiler ---

yalnız son bölümde civan'a sinir oldum yadigardan çok hoşlanıyor gidecek diye karalar bağladı ama yadigar ona insanın arkasında senin gibi güvenebileceği dürüst bir insan olduğunu bilmesi çok güzel minvalinde bir şeyler söylerken, civan da yadigar'ın az önce kendisi için söylediği kelimelerle italya'da ki sevgilisinden bahsetmeye başladı. son sahnede sevgilisi dizide arz-ı endam edince ilk yaptığı yadigara bakmak oldu.
    --- spoiler ---
    illa böyle olmalı dimi? ya esas kız ya esas oğlan ya da ikisi de birden seyirciyi kanser etmeden aman açılmasınlar birbirine. civan'ın sevgilisi de bi şeye benzese sarışın, uzun boylu, boyalı olmak güzel olmaya yetmiyor bize öyle yutturmaya çalışmazlar umarım.
  • en azından 10-15 dakika daha kısa olsa çok daha güzel, daha oturaklı olacak sanki.
  • izlenilesi bir türk dizisidir. binnur kaya'ya bir kez daha hayran olmamak elde değil.
    ağzı tıka basa doluyken pasta börekle;
    -baaddin! baaddin!
    diye koşuşu yokmu öyle paytak paytak öldürecek beni.
    uğur yücel çocukluk aşkım hırsız/polis dizisinden tavan (pik yapan diycektim vazgeçtim bi tık daha demekle aynı iğrençlikte) yapan.
  • star tv’de müdavimi olduğum dizi. binnur kaya o kadar doğal ki o doğallığın içindeki komediye gülüyor insan.gökçe bahadır ve uğur yücel de adeta döktürmüş.
  • ne zaman denk gelsem yemek yenilen ya da yemek yapılan dizi. insanın karnını acıktırıyor.
  • arifeciğin ışıklı yanıp sönen kalpli terliklere sevinmesini görünce benim de onunla birlikte sevinmeme sebep olan dizidir.
  • o kalpli terliklerle arife'nin yüzü nasıl aydınlandı diye sevindiren dizi.
    klişelerden uzak dursalar daha güzel olacak dizi.
    yine de izlediğimiz dizi.
  • her perşembe canımın lahmacun çekmesine sebep olan dizi.
hesabın var mı? giriş yap