aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • "tinerci çocukların, bir parça peynirle bir somun ekmeğin huzurunu bacak aralarında taşımak zorunda olan orospuların, varoşların buğulu perdesini kör bir usturayla yırtmaya çalışan modern zaman kabadayılarının, alkoliklerin, hırsızların, evsizlerin ölüme kalkan son otobüsü bekleme durakları."
  • kanal d'de bugün bitse, eski bölümleri ile 10 yılı rahat çıkarır. pek sevinmemek lazım gereken dizi.
  • terminator the sarah connor chronicles'ın 2 sezon, carnivale'in 2 sezon, moonlight'ın ise sadece 1 sezon yayınlandığı şu gezegende bu dizinin 7. sezonda olmasını kabullenemiyorum.

bu 3 dizi aklıma ilk gelenler. türk dizilerine falan hiç girmiyorum bile. çok üzücü.
  • --- spoiler ---

memur: nereye alalım bunları komserim?
    mesut: mal kabule alın onları geliyorum.

--- spoiler ---
  • koskoca izmit dururken, silivri'nin pişmaniyesini ünlü yaptılar. evet silivri'de de pismaniye var ama sadece migros'ta, bim'de.. o da stoklarla sınırlı.
    illaki silivri'den bahsedecekseniz meşhur (sözde) yoğurdu var. ondan bahsedin ya da alın elinize bir harita bakın bakalım. silivri neree.. izmit nere.
  • bombok bir dizi olsa da daha önce de defalarca belirtildiği gibi zaman öldürmeye birebir dizi.

bağlantısız konular, sürekli tekrarlanan klişeler sayesinde, rastgele bir bölüm açıp izleseniz bile hiçbir eksiklik oluşmaz, zira dizi ilk bölümün defalarca tekrarlanmış halidir.

ha bir de küfürsüz olması, bunun yerine "allah belanızı versin" sözünün farklı tonlamalarla "amına koyim ya", "hassiktir şimdi sıçtık" gibi küfürlerin yerini alması da fazlaca garip...
  • hannibal'ımızın iptal edildiği haberiyle yanıp kavrulduğumuz şu meş'um ve karanlık günlerde, bitişiyle üstümüze bir darbe daha olarak düşmüş yapımdır.
  • sözleri bana iki biseksüelin one night stand macerasını ve anal seksini anlatıyormuş gibi gelen şarkı.

"doğrusu ben seni pek fazla tanımıyorum
    içgüdüsel olarak kendimi savunuyorum"

bu kısımda taraflardan birisi diğerine yanlıyor ve yanlanan olaya çekingen yaklaşıyor gibi.

"sen beni istersen çok rahat kandırabilirsin
    kendine şahane bir şey sandırabilirsin"
    bu kısımda tanışma kısmı çoktan geçilmiş gibi. muhabbetin dibine vurulacak gibi duruyor.

"sende erkeklik sır, bende kadınlık muamma "
    bu kısımda olay zaten açık.

"zorlama güzelim zorlama /kendiliğinden olmalı " kısmı ile hemen ardından gelen ve nakarata damga vuran "arka sokaklarda neler oluyor" sorusu ise bana anal seksi hatırlatıyor.

yazana besteleyene söyleyene lafım yok yanlış anlaşılmasın. bana öyle bir çağrışım yapıyor yani.
  • (bkz: officer down)
  • az önce yumuşama süreci(?), kck, kürt siyasetçinin öldürülüşü gibi meselelere parmak basan dizi.
    yumuşama?
hesabın var mı? giriş yap