• sinan engin'in az önce beyaz futbol programında söylediği söz.

edit: 'nasıl olsa ertem'le ikimiziz bugün. karşı çıkacak rok ya da ahmet çakar da yok. istediğim gibi atar tutarım.' kafasıyla söylediğini düşünüyorum.
  • hep bu dengesiz açıklamalar yüzünden madara oluyoruz. evet, iyi futbol oynuyoruz. evet, avrupa'da umut vaadeden galibiyetler alıyoruz. kabul, ama avrupa fatihi olarak lanse edilmek için henüz çok erken. kaldı ki bu tarz sıfatlar başkaları tarafından kullanılmalı ki bir değer ifade etsin. kendi kendimize galaksi takımıyız desek de bir karşılığı olmaz.
    takımımın avrupa'da oynadığı oyundan son derece memnunum bu arada. böyle oynamaya devam ettiğimiz sürece başarı gelecektir.
  • beşiktaş'ın şampiyonlar ligi'nde hiç bekleyen bir şekilde 2'de 2 yapması takdir edilesi ama porto'yu ve leipzig'i yenen takım nasıl avrupa fatihi oluyor amk?
  • 114 senelik tarihinde en büyük başarısı uefa kupasında çeyrek final görmek olan kulübe yakıştırılan ünvan.
  • galatasaray’ın katıldığının sadece yarısı kadar şampiyonlar ligi’ne katılabilmiş bir takım nasıl oluyor da sadece 2-3 galibiyetle avrupa fatihi olabiliyor çok merak ediyorum. futbol alimi(!) sinan engin açıklasa da aydınlansak!
    bakın avrupa’da kazanılan 2 kupayı daha hesaba katmadım bile.
    memlekette bu adamlar spor yorumculuğu yapıp para kazanıyorlar ya; allah işsizlik yüzünden yokluk çeken güzel insanlara gerçekten sabır versin.
  • (bkz: easy tiger)
  • 114 yıllık tarihindeki en büyük başarısı şampiyon kulüpler kupası çeyrek finalidir. 1986-87
  • avrupa fatihi besiktasddssjdhkajhskdajkajsdkajs!! demekki bi çeyrek finale çıksalar kupayı almış gibi senelerce anlatırlar, fener-gs rekabetini özledim, adamlar uefa'da yarı final cl 'de çeyrek final oynadı bu kadar konuşmadılar.umarım fener en kısa sürede toplanırda tekrar rekabetimize devam ederiz.

not:gs

edit: yeminle ben utandım beşiktaşlılar adına

edit2: seviyeli şekilde, zaten bu sinan engin'den ne kadar hazetmediklerini dile getiren beşiktaşlı arkadaşlara teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap