• asker dağda bir tane nal bulmuş. "üç nal bir at daha bulursam süvari olucam" demiş.

söyleyeceklerim bu kadar.
  • hep bu dengesiz açıklamalar yüzünden madara oluyoruz. evet, iyi futbol oynuyoruz. evet, avrupa'da umut vaadeden galibiyetler alıyoruz. kabul, ama avrupa fatihi olarak lanse edilmek için henüz çok erken. kaldı ki bu tarz sıfatlar başkaları tarafından kullanılmalı ki bir değer ifade etsin. kendi kendimize galaksi takımıyız desek de bir karşılığı olmaz.
    takımımın avrupa'da oynadığı oyundan son derece memnunum bu arada. böyle oynamaya devam ettiğimiz sürece başarı gelecektir.
  • 114 senelik tarihinde en büyük başarısı uefa kupasında çeyrek final görmek olan kulübe yakıştırılan ünvan.
  • ulan son 15 yıl diyorsunuz da galatasaray ucl'de çeyrek final ve 2. tur yapmış. bjk 1 kez 2.tur yapmış. nasıl daha başarılı anlamadım. uefa 'da köy takımlarını yenerek puan toplamaya mesele eyvallah. ama mesele şampiyonlar ligi, yani er meydanıysa, 1 adet çeyrek final yapmanız lazım.
  • galatasaray’ın katıldığının sadece yarısı kadar şampiyonlar ligi’ne katılabilmiş bir takım nasıl oluyor da sadece 2-3 galibiyetle avrupa fatihi olabiliyor çok merak ediyorum. futbol alimi(!) sinan engin açıklasa da aydınlansak!
    bakın avrupa’da kazanılan 2 kupayı daha hesaba katmadım bile.
    memlekette bu adamlar spor yorumculuğu yapıp para kazanıyorlar ya; allah işsizlik yüzünden yokluk çeken güzel insanlara gerçekten sabır versin.
  • bayern gibi elit bir takıma kaybedildiğinde gitmeyen ünvan. bu ünvanı kaybetmek için önce almak gerekiyor.

neredeyse bütün iyi oyuncularını satmış monaco, kendi dandik liginde 4 yıldır şampiyon olamayıp, iflasın eşiğine gelmiş porto gibi takımları yenmekle hakedilecek kadar küçük bir ünvan değil bu.
  • (bkz: #86980827)

son 19 yılda ne başarı var söyleyeyim şampiyonlar liginde 2 çeyrek final, 2 tane de son 16 turu. beşiktaş? sadece 1 adet son 16 turu.

avrupa liginde takımları yenerek puan kasıp beşiktaş daha başarılı yea diye mutlu oluyorsanız, ne mutlu size, küçük şeylerle hayatta mutlu olabilmeyi öğrenmişsiniz.

şunu da eklemek lazım tabi real madrid ve juventuslu gruptan çıkmış bir galatasaray var. son yıllarda bence kendi kalibresinde başarısız ama açık ara en başarılı türk takımı, kusura bakmayın.

1 kere son 16 turuna çok iyi bir performansla geldiniz diye dünyanın en iyi takımı zannediyorsunuz kendinisi, es kaza 1 adet avrupa kupası alsanız neler yaparsınız hayal edemiyorum..

rakibin elendi, rakibin yenildi sen bununla dalga geç mutlu olacaksan yine ol, olma demiyorum. ancak bu şu kadar puan topladık en iyi biziz ya diye boş yere tantana yapmayın. veriyorlar mı olm bir ödül namağlup çıkmaya, veriyorlar mı bir ödül son 5 yılda, son 10 yılda en çok puanı topladıya?

ben söyleyeyim kazanırsan kupa veriyorlar müzeye koyuyorsun. o kupayı alana kadar, ya da şampiyon liginin gediklisi olup çeyrek finalleri alışkanlık haline getirene kadar çok boş yapmayın.

sıralama bu kadar önemliyse buyrun;

https://www.uefa.com/…ague/news/newsid=2526945.html
  • herifler yedikleri farklardan koleksiyon yaptı, hala vardar ostersunds diyor amk.

babana sor da sana valerenga'ları hapoel haifa'ları anlatsın. önce bir çeyrek final gör de ondan sonra ahkam kes, sokuk.
  • 2 mac kazandık diye bunu diyorsan sinan sen de küçük adam olmuşsun yazık .gündem değiştirmek için söylenen saçma sapan holigan varı söylem
hesabın var mı? giriş yap