şükela:  tümü | bugün
  • migren, fibromiyalji, kanser gibi rahatsızlıklarla boğuşur. sıkılıkla takıntılı düşünce bozukluğu bu tabloya eşlik eder. aseksüel insan yoktur. aseksüellik bir hastalıktır.
  • (bkz: şenay düdek)

kendi itiraf etmişti, başka şansı olduğunu da zannetmiyorum gerçi.
  • henüz benle sevişmediği için aseksüel olabilir. olmayadabilir.
  • --- house m.d spoiler ---

bir bölümde house*, baska bir hastaliktan kaynaklanmadigi sürece böyle bir durum olamayacagini iddia ederek aseksüel oldugunu söyleyen hastanin pesine düsmüstü. tabii baska bir sey cikmisti sebebi. öyle aklima geldi...
    --- spoiler ---
  • kışın ortasında dondurma yiyen kadındır. vücut hararet yapıyor sonuçta.
  • ne migren, ne kanser -hatta ailesinden hiçbir bireyde kanser yoktur- ne polikistik over sendromu ne de başka bir hastalıkla boğuşmakta olan, davranış bozukluğu yaşamayan, herhangi psikolojik rahatsızlık teşhisi konmayan -psikiyatrist muayenesinden geçmiştir- çocukluğundan beri başarılı bir öğrencilik hayatı geçirmiş, zeka seviyesinde sorun olmayan, ileri derecede duygusal ve sosyal zeka belirtileri gösterebilen, tanıdığı birçok insanın ilk bakışta çok sevdiği buna rağmen yalnız kalabilen, yalnızlığı sevecek kadar kendine tahammül edebilen bir kadın da olabilir. gerçi tam tersini düşünmeniz çok daha iyi.

ayrıca bunun erkek versiyonları da bulunmaktadır. ne kadar ilginç değil mi? alayı hasta tabii.
  • "buna rağmen yalnız kalabilen, yalnızlığı sevecek kadar kendine tahammül edebilen bir kadın", kadını da geçtim insan rahatsızlığını yaşayan kişi. saygıda kusur ettiysem affola ama doğruyu ve yalnızca doğruyu söylemeye çalışmak gerekiyor.
  • bunlarin bir de evlenip erkegini igdiş eden versiyonlari vardir. her aksam bir bahaneyle savusturur kocasini. mecbur kalmadikca sevismez.
  • yurdum kadınının en az % 30 u böyledir.

çocuk olduğunda birdenbire hiç seks yapılmıyormuş moduna girip, sizi sap gibi ortada bırakmalarından da anlaşılacağı gibi aslında istemiyorlar da,sizin isteğiniz yüzünden seks yapılıyor gibidir.

ömrüm boyunca bir sürü kadınla işim oldu.

kesintisiz ve verimli bir seks hayatı yaşamadım desem yalan olmaz.

dönemsel olarak iyi geçen zaman dilimleri oldu,ancak bir sebeple bu verimli dönem sona eriyor.

defalarca yaşadığım sıkıntılı dönemlerden sonunda anladım ki:

erkeğin üstün çabaları nedeniyle devam eden seks ilişkisi,kadın kaynaklı bir sebeple bir şekilde sona eriyor.
    hiç bir kadının seks yaşamı 5 yılı bulmuyor.
    çocuk vs gibi nedenlerden dolayı,aynı kadınla 5 yıl verimli seks yapmak hayal.

gençler,o çok önemsediğiniz düzenli seks,evlendiğinizde pek de düzenli olamıyor,hatırlatayım..
  • sonra "kocam beni asiftelerle aldatiyor" diye aglayan kezbanlarin genel adidir, gercek kezbandir bunlar, unutmayin seks yoksa hayat yoktur.