• migren, fibromiyalji, kanser gibi rahatsızlıklarla boğuşur. sıkılıkla takıntılı düşünce bozukluğu bu tabloya eşlik eder. aseksüel insan yoktur. aseksüellik bir hastalıktır.
  • (bkz: şenay düdek)

kendi itiraf etmişti, başka şansı olduğunu da zannetmiyorum gerçi.
  • henüz benle sevişmediği için aseksüel olabilir. olmayadabilir.
  • hayatın zevklerinden mahrum kalmıştır
  • --- house m.d spoiler ---

bir bölümde house*, baska bir hastaliktan kaynaklanmadigi sürece böyle bir durum olamayacagini iddia ederek aseksüel oldugunu söyleyen hastanin pesine düsmüstü. tabii baska bir sey cikmisti sebebi. öyle aklima geldi...
    --- spoiler ---
  • kışın ortasında dondurma yiyen kadındır. vücut hararet yapıyor sonuçta.
  • "buna rağmen yalnız kalabilen, yalnızlığı sevecek kadar kendine tahammül edebilen bir kadın", kadını da geçtim insan rahatsızlığını yaşayan kişi. saygıda kusur ettiysem affola ama doğruyu ve yalnızca doğruyu söylemeye çalışmak gerekiyor.
  • turkiyede sikilir.
    o yuzden gotu kollayarak yurumesi lazim.
  • topluma geri kazandırılması gereken kadındır. aseksüellik bazen içten gelir bu bir tercihtir kimse karışamaz ama bazen de bu durumda olmak istemeyen, toplumsal baskılar ve ergenlikte yaşanan olumsuz cinsel deneyimler neticesinde kişi zorla bu yola başvurmuş olabiliyor. eskiden yaşadığı bir travma yüzünden de aseksüel olan sayısız kadın var. bunları aşmasına yardım etmeli. aseksüel kadınların evlenmesi ve çocuk yapma özgürlüğü de vardır. aseksüel iken bunu yaşamak o insan için çok zordur.
hesabın var mı? giriş yap