• tartışırken kendinizi boşuna yoracağınız insanlardır çünkü tartışmanın sonunda yine siz haksız çıkacaksınız...

aklıma gelenler ise;
    - ak troller
    - feministler
    - eşcinseller (eleştiri yapınca homofobik oluyorsunuz)
    - fanatik taraftarlar
    - veganlar
    - ben

not: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır.
  • aktroller demiş arkadaş ama bence daha geniş; yani ak partililer. şu ana kadar %97.2 oranında tartışmayı bilen bir ak partili görmedim. 2. göt olma noktası sonrasında kıskanıyorsunuzdan, köprülerden başlıyorlar.
  • alimle sohbet et , alırsın mertebe; cahille sohbet etme,dönersin merkebe..
  • aslında tek kelimedir; fanatikler. aklınıza gelen her konuda.
  • sana fikrini beyan eden değil fikrini aşılamaya çalışan insanlarla tartışmayın zaten haksız çıkacaksınız.
  • her birşeyi bildiğini zannedip,hiç birşey bilmeyen insanlar.

(bkz: herbokolog)
  • çıkış yolu bulamayınca deli bir sinirle tableflip yapma potansiyeli olan insanlar.

(bkz: sore loser)
  • tartışmanın size bir şey katmayacağı insanlardır.
    bana bir faydası yok ise neden tartışayım, zaman kaybıdır.
  • tabii ki o her şeyi çok bildiğini sanan fanatiklerdir.

augustus hill'in sözleriyle:

"değişime uğrayan herkes, komünistken kapitalist olan veya alkolikken yeşilaycı olan, eski inançlarını kötüler. çünkü onların işine yaramadıysa kimsenin işine yaramamalıdır. bakış açısı daralır, ışıktan kör olur. hindu da olsa, adsız alkoliklere de katılsa bir fanatiğe dönüşür. bana sorarsanız dünyanın içine sıçanlar fanatiklerdir. fanatikler, tanrı'nın kendi saflarında olduğuna inanırlar. ya geri kalan bizler? bizim ilahi ışığa ihtiyacımız yok. bize gereken, gecenin karanlığında tuvalete giderken ayağımızı çarpmamıza engel olacak kadar bir ışık."
  • kız arkadaşım.
hesabın var mı? giriş yap