şükela:  tümü | bugün
 • başlık bu haliyle biraz garip oldu ama enteresan bir şekilde tamamiyle gerçek.
  şu an yoğun bakımda değil ama müşahede altında ve bilinci kapalı olduğu için böyle yazdım.
  şahsı bugün annemin facebook hesabında gördüm, kendisi şamanmış ve 7 dönümlük bir araz üzerine şaman köyü kuruyormuş. daha önce astral seyahatle 7. boyuta kadar ulaşmış şu an 8. boyutu denemiş ve kendisi de geri dönme ihtimalinin çok küçük olduğunu belirtmiş. doğru mu yalan mı bilmiyorum ama çok enteresan olduğu kesin.
  (bkz: dmt)
  https://hizliresim.com/7bz9qw
  https://hizliresim.com/86bqxq
  https://hizliresim.com/qpqdy3

  edit: eşi az önce yeni bir paylaşım yaptı ve uyandığını söyledi. şahsı kesinlikle tanımıyorum ve doğruluğu yanlışlığı konusunda bir fikrim yok fakat adamın profilini incelerseniz yıllardır bu işlerle uğraştığını görebilirsiniz. ayrıca 7 dönüm üzerine bir şaman köyü kuruyormuş.
  son paylaşım için, https://hizliresim.com/vqdody

  (bkz: yaşar canözden)

  konuyla alakalı bilgi sahibi olduğunu söyleyen deuxieme toroman nickli yazar arkadaşımızın açıklamalarını da paylaşıyorum:

  demek ruhu seyhate hazır değilmiş ki daha 8. boyutta dahi işlerin kontrolünü kaybedivermiş. arazi sahiplenmek, köy kurmak vesaire, bunlar yaşadığımız evrene ait somut kavramlar. ruh bedeni terk ettiği an bunlar hiçbir şey ifade etmez. buna aykırı davrandığı için seyahat sırasında yarı uyanık, yarı bilinci kapalı bir fazda kalıyor beden, bu adamın başına gelen bu. tam bir araf durumu. biz buna "pütan etkisi" diyoruz.

  astral seyahat başladığı zaman, eğer ruh her yönüyle bu seyahate hazır ise, açılacak boyut sayısı sonsuzdur. ruh bu boyutlarda geçirdiği zamanı kontrol edebilir, geçmişe ve geleceğe dair binlerce yansımaya şahit olabilir. yapılabileceklerin neredeyse bir limiti yoktur. ancak bu adam gibi ruh hazırlanmadan seyahate çıkılırsa, ruh belirli bir zaman aralığına sıkışıp sürekli olarak o anı yaşamaya mahkum kalabilir. bu durumdan kurtulabilmek boyutlar içinde ne kadar derine inildiği ile ilgilidir. kısacası bu adamın ne kadar tehlikeli bir işe kalkıştığı ile ilgili hiçbir fikri yok.
  adam dolandırıcı değil, boyundan büyük bir işe kalkışmış sadece. astral seyahat sırasında ruh üç evreden geçer. "karla" dediğimiz evrede vücut sıcaklığı düşer, beden ve ruh arasındaki bağı zayıflatır. "bon" dediğimiz ikinci evrede ruh-beden bağı tamamen kopar ancak ruh yinede bedenin çekim etkisinden tam olarak kurtulamaz. "off" dediğimiz üçüncü evrede ise ruh ve beden arasındaki ilişki tamamen ortadan kalkar ve astral seyahat başlamış olur. bu adamın "off" evresine geçememiş. ruh ne bedenden ayrılabilmiş, ne de bedene geri dönebilmiş. umarım bir şekilde tekrar bedene dönebilir ve bir daha da böyle işlere kalkışmaz.
 • takipteyim. merakla gelişmeleri bekliyorum. mükemmel bir cesaret örneği. umarım uyanır ve tecrübelerini paylaşır. sonrasında kendisiyle iletişime geçmek için her yolu deneyeceğim.

  edit. o değilde adam neden ayak ayak üstüne atmış gibi görünüyor. ne keyifli yoğun bakım yatışı
 • facebook zararlı bir platform. fazla facebook'ta kalinca astral mastral derken kafalar uçuyor demek ki.
 • facebook'da yazıyorsa doğrudur. ayrıca görsel olarak kullanılan hayalet resmi, kesin kanıt niteliğinde. bunun gerçekliğini sorgulayan kafirdir.
 • merdivene çıkıp düşmüş heralde. seviyeler o yüzden var gibi geldi bana.
 • dmt isimli uyuşturucuyu kullanıp kendinden geçen dayıdır.
 • torbacının değiştirilmesi gerektiğini gösterir.