• eşine boşanma davası açmış. 90'ların unutulmaz isimlerinden biriydi. liseliler bilmez.

http://www.milliyet.com.tr/…uz-oldu--molatik-13622/
  • canım asyuş. kalp kalp kalp.
  • dunyadaki cogu sorunun pisligin belanin merkezi olan kita.
  • uzun yıllardır mizah sitelerinden ve sosyal medyadan tanıdığım dostumun adı. liv tyler angelina jolie karışımı bir yüz güzelliğine sahip. kimseye yüz verdiğini hafif hareketler sergilediğini görmedim. almanyada yaşıyor. zarif, kültürlü, asil ve güzel. burayı hiçbir zaman okuyamayacağı için bu kadar reklamını yaptım. çünkü bizim hiç yılışık ve cıvık muhabetimiz olmadı. hep seviyeliydik. bu sebeple de şunu söylemek istiyorum : sana bitiyorum be asya! benim olmasan da dünyayı güzelleştirdiğin için hiç okuyamayacağın bir yerden sana teşekkür ediyorum. asil ve güzel kadın.

(ayrıca kızım olursa koyacağım isimdir. öyle asil kodladı ki kendini bende...)
  • dünyanın en büyük kıtası asya.
  • ileride canım kızımın ismi olacak
  • ölmeden çoğu ülkesini gezmek istediğim yer. üniversite bitmeden yapmak istediğim şeyse götümüzün donduğu kış aylarında tayland’da deniz, kum, güneşin tadını çıkarmak umarım yapabilirim. bu günlerde baya bi beddua aldılar çin yüzünden ama asya da beni çeken de bu garip yaşantıları.
  • geçenlerde tv'de son dönemde yapılmış bir canlı kaydını izledim. ses yirmi sene önceki kadar muhteşem, berrak ve pırıl pırıldı. keşke devam etse, ilk albümünün güzelliği bambaşkadır benim için..
    (bkz: vurulmuşum sana)
  • spotify profilinde neden her dilde şarkı yapmış gibi göründüğünü anlamıyorum. yaptıysa da nasıl yani?
  • (bkz: #108294001)
hesabın var mı? giriş yap