şükela:  tümü | bugün soru sor
 • dünyanın açık ara en kötü 5 yıldızlı oteli. balıkesir ile ilgili herhangi bir şeyden bu kadar şikayet edebileceğim aklıma gelmezdi ancak bu hakikaten kötü. şehir merkezine 14 km olan bu otel balıkesir merkezde bulunan yegane 5 yıldızlı otel olduğundan bir gece kalarak hayatımın hatasını yapmama sebep oldu. gece 4'de giriyorsunuz ve hemen ardından yiyecek bir şeyler soruyorsunuz, hemen kaşarlı tost ikram edelim diyorlar. sonuç 50 dakika sonra gelen soğuk tostlar. bir duş alalım diyorsunuz sıcak su akmıyor. yahu termal otelde sıcak su olmaması görülmüş duyulmuş şey midir? arıyoruz resepsiyonu, meğerse borular akşam 10'da kireçlenmiş, ama sabaha hiç bir şey kalmamış oluyor? yahu saçımızı küvete uzatarak yıkıyoruz, ikinci defa yıkamak için saç kremi yok gecenin 5'inde??

  herhalde hedef kitleleri 70 yaşın üzerinde olduğundan geceleri uyanık olabilecek insanları kaale almıyorlar. bir de şikayet dile getirdiğinizde fatura kimin adına olacaktı diyorlar? bambaşka diyorum başka da bir şey demiyorum.

  sitesi de şu:

  http://www.termalasya.com/
 • balıkesir merkeze oldukça uzak olan 5 yıldızlı bir termal oteldir.

  içinde termal su dolu kapalı havuzu, spa merkezi, masaj merkezi gibi hizmetleri bulunur. açık yüzme havusu da vardır. hizmet kalitesi ise biraz sıkıntılıdır. tesis büük, çalışanlar kısıtlıdır. fitness salonundaki ekipmanlar eskidir. kahvaltıda ise sütleri bozuk çıkabilir, akşam yemeğinde de (bkz: höşmerim)'leri bozuk çıkabilir. ama odalar sıcacıktır, mışıl mışıl uyursunuz. genel olarak düşünüldüğünde, şehre uzaklığını ve diğer ufak tefek sıkıntıları saymazsak gerek manzarası, gerek temiz havası ve asıl önemlisi termal kaplıcalarıyla kalınabilitesi olan bir oteldir.
 • balıkesir'de bulunan 5 yıldız almış ama konaklayan insanlara çıkışta sorulsa 2 yıldız alamayacak oteldir. otel oldukça eski ve resmen dökülüyor. eşyalara gelirsek. koltukların çoğu sigara külü nedeniyle yanmış. banyodaki küvetten su sızıyor artık kaç senelikse...
  odayı yarım pansiyon tutmama rağmen çıkışta oda-kahvaltı gibi gösterip akşam yemeği için para almaya kalktılar. kalmayın efendim böyleleri otelcilik yapmasın.
  son olarak fiyat performans yaparsak 3/10.