şükela:  tümü | bugün
  • cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ın itirafı ve mağduriyetleri meşrulaştırması.

cumhurbaşkanı, "at izi it izine karışır mı? ee o kadar da olur" dedi. bunu cumhurun başkanı öğretmenler günü'nde açığa alınan veya ihraç edilen öğretmenler için dedi. utanç duyuyorum, yerin dibine giriyorum ama öğretmenler alınları ak bunu alkışlarla dinliyorlar.
  • asıl sıkıntı, atlara binen itlerin izini sürememek.
    malum,
    çok beygirli araçlara biniyorlar çünkü.

şaşırtmayan demeç.
  • karışmış olabilir beklesinler minvalinde açıklama içeriyor.iyi de yazık değil mi suçu olmayan öğretmene ve ailelerine.kaç aydır evine ekmek girmiyor,geçindirmeye çalıştığı ailesi var,bozulan psikolojisi var.belki de tamamen soğutulduğu mesleği var.
    tüm bu var oğlu varlardan sonra hala bulamadık hangisi fetöcü,bekleyin daha demek hangi akla sığar?
  • arada intihar edenler falan oldu. yaklaşık 25-30 kişi, bir tanesi karakolda gözaltında şekere bağlı komaya girip öldü. oğlum bir insanın şeker hastası olduğu bilindiği halde, buna bağlı gözaltında ölmesi cinayettir lan.

olabilir ama recep onu da telafi eder. ölenler içinde bir şeyler yapar recep. recepe tapanlara göre sorun yok. ucu onlara dokunmadığı sürece de olmayacak.

polis müşterim vardı veresiye alır aksatmadan getirir 3 çocuğu vardı adamın. geçen yolda geçerken gördüm saç sakal birbirine girmiş. sivil zaten "abi nabıon" dedim. "boş boş geziyoruz" dedi anladım atılmış. bir şey diyemedim üzüldüm hayırlısı dedim. ne diyebilir ki insan.

polis ve asker on binden fazla insan işten atıldı darbeci diye. şimdi bu adamlar darbeyi destekleseydi her biri silahlı bu adamlar bir kişi vursa sadece bir kişi ulan f-16 yüzlerce kişiyi bombalasa demiyorum. ölü sayısı on binler olurdu.

işte burada bir yanlış var at izi it izinden öte.
  • başmuhtarlık sistemi ile yönetilen ülkelerde gayet normal karşılanan durum.
  • onu bunu bilmem de, ak parti'de işler gene karıştı gündem çok sıkışık. absürd bir şeylerin olmasını bekliyorum