• tweet'in altındaki mention'lar resmen çöplük kokuyor. ne kadar atatürk düşmanı çomar varsa gelmiş. ben tıkladım, bence siz tıklayıp boş yere sinirinizi bozmayın. amk malları sizi.

edit notu: olayın troll olduğunu bildiğimden haber içeriği hakkında yorum bile yapmadım çomars. öyle malsınız düşünün.
  • sabitlenmiş tweet i #oylarakpartiye hash ı bulunan info su istanbul belediye başkanı (!) olan anonim bi twitter hesabının troll lemesi.

biri de kalkmış ekşi ye başlık açmış koştur koştur bi dolu adam da bi saniye düşünmeden altına entry kasmış.

te allahım.

edit: güldüm ya. başlığı açan da tescilli ak troll muş. üstelik kendi açtığı başlığa entry girecek kadar da ezik.
  • geçenlerde gene mağdurum....
    artık yemiyoruz,bitti,geçti artık ya!anla,ısrar etme.dünün mağdurları bak bugün nasıl da zalimleştiler...inan o zamanların zalimlerindeki insafın milyonda biri bugünün zalimleşenlerinde yok.ben o günleri arıyorum aga!hem de çok sağlam bir muhafazakâr olarak.....
  • atatürk'le kar topu oynamak istemiştir belki :/

ciddi ciddi çocuğa kızanlar var. atatürk olmasaydı diye başlayan entryler. arkadaşlar siz kafayı mı yediniz? saygı neydi?
  • yorumlara bakınca olmayacak şey değil. bu biatçılık, bu körü körüne tapınma, evet tapınma (bkz: kemalistlerin atatürke secde ettirdiği çocuklar) bu olayın görüntüleri olmasa, yine troll diyeceklerdi.
  • ya çocuk o çocuk, sevmeyi sevgiyi öğretmek yerine polise ihbar etmek nedir ? yukarıda biri de demiş ki yılanın başını küçükken ezeceksin...nasıl bi zihniyetiniz var sizin!
  • heykel, put veya büst bu ya! bir insan kar topu oynarken kartopu, futbol oynarken futbol topu atıyorsa heykele, bu nasıl suç olur? isterse yetişkin olsun, altı üstü bir heykele atıyor. atan kişi belki de canından çok seviyor atatürk'ü, bununla beraber metalden ibaret bir heykeli kutsamıyordur. müslümanlara yobaz diyorsunuz; binlerce yıl öncesi müşriklerin, putlarına gösterdiği kutsamayı yapıyorsunuz.

yılanın başını küçükken ezeceksin diyenler olmuş, el-insaf! vallahi sizde akıl yok!
  • ya hak derken h ile ak'i ayirip birilerini allah ilan etmis insan artiginin paylastigi twite konu olan ogretmen.
  • adamın istediği aslında ilgili yasanın kaldırılması, dolayısıyla yaşanan hiç bir şey doğru olmayabilir.

ancak yine adamın profiline bakınca nasıl bir dünya görüşü olduğunu anlıyoruz. öğretmeni empati yoksunu ilan etmeden; o çocukla yıllardır aynı okulda olanın o öğretmen olduğunu, belki de bu konunun bardağı taşıran son damla olduğunu da ihmal etmeyelim derim.

sizce de, profil fotoğrafı rte ve yerli otomobil olan, hatta mahlası ya hak olan bir adamın kızı düzenli olarak atatürk'e hakaret etmiş olamaz mı? elbette çocuktur ve ailesinden ne gördüyse onu yapıyordur ama öğretmenin de canına tak etmiş olamaz mı?

ilk bakışta abartılı bulduğum ama belki de farklı bir mesaj veya etki bırakmak için yapıldığına inandığım eylem.
  • atatürk hayatta olsa ve kendisine bir çocuk kar topu atsa güler ve çocukla oynamaya başlardı. heykel lan bu alt tarafı atan da çocuk. sizin ben olmayan vicdanınızı sikeyim.yobaz dediğiniz çomarlardan farkınız yok.

not : atatürkçüyüm.
hesabın var mı? giriş yap