• (bkz: taze trol) (bkz: furkan sen misin)

atatürk'ü kendisinden sonra gelen hiç kimse ile kıyaslayamazsın.

(bkz: yediğin kaba pisleme) (bkz: seçime kadar trolleri trollüyoruz)
  • %99. zira rte, atatürkçülüğü kimseye bırakmazdı.
  • olduğunu varsaysak bile zannetmiyorum ki şu şartlarda kazanabilsin...
    nasıl ki peygamber aday olsa chp den alamaz izmiri, bu da öyle bir durum...
  • %85 altında alması imkansızdır. mitinglerde sağ elini göğsünün içine sokup efendiler ! demesi bile bütün halkı anında kendisine çeker.
  • eğer yaşıyor olsaydı 137 yaşında olacağından muhtemelen %2 bile alamazdı. 137 yaşında adama kimse oy vermez kendinize gelin.*
  • atatürk yaşasa akp diye bir parti olmazdı zaten, mecliste olan bir tane parti var ki o meclisi rüyasında bile göremezdi zaten terör biterdi çünkü atatürk gerçek bir milliyetçi terörü siyasi emellerine alet edenler yaşatıyor, o kökünden kuruturdu ah canım atam benim yaşasa bu millet başkasına ihtiyaç duyarmıydı :(
  • eeeyyy atatürk! atatürkçülüğü senden öğrenecek değiliz, biiiiz atatürkçünün daniskasıyız!
  • yemin ediyorum bokunu çıkardınız artık..
  • mustafa kemal'i atatürk yapan içinde bulunduğu "seçim yapılamayacak" koşullardır. haliyle onun biriyle seçime girmesi kadar abes bir önerme duymadım. ha diyorsanız ki şimdi yaşıyor olsa ne olurdu? muhtemelen akp-fetö çatışması başladığında bir askeri darbe yapıp iktidarı ele geçirir, ve devlet içine sızıp görevini istismar edenler için dar ağaçlarını kurdururdu.
  • böyle bir durumda sağcısından solcusuna, muhafazakârından sekülerine ata'mın yüzüne utanmadan bakabilecek hiçbir siyasetçi bulamayacağımız için seçime tek adayla gidilirdi.
hesabın var mı? giriş yap