• o değil de hikayeyi anlatan adamın sadece sesine bakılarak khk'dan atılması mümkün. nurcu sesi bu. tam olarak 3 saniye katlanabildim
  • ben öğretmen olacam bir öğrencim çıkıp bana sen eşşeksin diyecek. eşşek sudan gelinceye kadar döverim.

hep söylüyorum yine söyliycem, bunun adı dindar ahlaksızlığı dır. şu küçük çocuklara bile zerk etmişler ahlaksızlıklarını. yazık.

edit: değerli bir yazar kardeşimizin uyarısı üzerine ebeveyne edilen küfür silindi.

edit2: yine değerli bir yazar kardeşimin önerisi üzerine çocuğa edilen küfürü de sildim. dayak kısmını ekledim, kusura bakmayın onu da silemem, eğitimde dayağın yeri vardır, ben yedim benim çocuğum da yiyecek. dayak olmadan çocuk hizaya gelmez, ödül sistemi kadar ceza sistemi de önemlidir.
  • dindar arkadaşımı nasıl ateist yaptığımı hatırlatmış çocuktur.

8. sınıftan 9'a geçince bizim sınıfları karıştırdılar. benim de önüme az çok samimi olsam da pek konuşmadığım bi arkadaş geldi. arada bikbik dinden bahsederdi. bi gün din hocası, saygısız bi şekilde putperestlerin kabe'de duran putlarını kesen hz. ibrahim'in hikayesini anlattı.
    hikayede, ibrahim kabedeki putları kesip, baltayı da başka bi putun boynuna asıyor. putperestler ibrahime çıkışınca, ibrahim de ben yapmadım, putunuz yaptı diyor. putperestler de "put o ibrahim, nasıl yapsın" diyince, ibrahim de "bunu bile yapamayacak puta niye inanıyorsunuz" diyor...
    ben tabi sinirlendim; her fırsatta ateistlere "inanmıyorsan da saygı duy" diyen adamlar, putperestlere saygı duymadığı gibi onların putlarını yerle bir eden adamın hikayesiyle keyfe geliyorlar.
    bi ders sonra önümdeki dindar arkadaşın kafasına geçirdim tokatı. auç diye ses çıktı. sinirle napıyorsun, diye çıkıştı. dedim "ben bişi yapmadım, noldu ki?"; "olm" dedi, "kafama vurmadın mı".. dedim "yoo, allah yapmıştır." şaşırdı. "allah nası yapsın" dedi.. dedim "madem senin kafana dahi vuramayacağını düşünüyorsun, niye o görünmez adama inanıyorsun?". durdu, az evvel dinlediği hikayeyi hatırladı. kendinden utandı. bi daha da dinmiş, kitapmış ilgilenmedi çocukçaaz.
    dincilerle böyle uğraşın arkadaşlar. anlattıkları her sikimsonik hikayeyi onlara geri satın. kendi seviyenize çekmeye çalışmayın, sizi indirirler. siz onların seviyesine inerseniz, kafaları karışır. konuşamazlar bile.
  • madem tahtadaki eşşek resmi bile müdahale edilmeden çizilmezken, allah nasıl yoktan varolmuştur.

hay beynininizi sikem ya. bir bitmediniz mk.

videodaki ses, youtube'da masonların gizemli dünyasını anlatan videolardaki malların seslerine benziyor.
  • içinde hiç kız öğrencinin olmadığı bir sınıfta geçmektedir.
  • (bkz: cool story bro)

o değil de hızı 1.5'a getirip izledim. mıy mıy mıy ıyh.
  • hep aynı soru.
    değiştirip değiştirip soruyorlar, olayın tek farkı bu.

soru ne peki?
    -hocam kullandığımız defterin, kalemin bile bir yaratıcısı var. fabrika da, insan eli değerek var ediliyor bu kalemler.
    peki milyonlarca mikroorganizmadan oluşan insanı bir yaratan olabileceğini niye düşünmüyorsunuz?

adamların tek dayanak noktası bu soru lan, daha fazla üstüne gitmeyin artık şu mahlukların yoksa kafayı sıyıracaklar.*
  • isimlere de dikkat. öğretmenin adı evrim, atayis ismi. çocukların adları ise mehmet, ahmet, mustafa; müslüman isimleri. hocayı susturan çocuğun adı pek manidar; ömer halis.

yalnız, bu gerzek retorik bayağı iş görüyor. çocukların beyinlerini bu tarz safsatalarla yıkıyorlar.
  • muhtemelen videoyu çekmeden önce evrimci öğretmen rolünü kimse oynamak istemedi . çözüm olarak da yüzünü göstermeyiz olur biter diye düşündüler. adamlar evrime , ateizme v.s. o kadar tahammülsüz ki rolünü bile oynamak istemiyorlar.
  • ulan konuya girene kadar 50 kere hakaret etti zaten :

kokuşmuş , çürümüş , şeytanın alkışladığı(ateist adama diyor bunu mal) vs

bu yobaz kekoların hepsi aynı , öne sürdükleri savlar da en az kendileri kadar saçma

neymiş tasarım harikası organlar , nasıl tesadüfen oluşurmuş. bir köy muhtarsız , bir harf katipsiz olamazmış.
    ardından arap kelimeleri eşliğinde şiir döktürüyor pezevenk. zaten bu kadar malca bir paylaşım üzerine birisi inançlı oluyorsa , inançsızlar için iyi haberdir , aralarından bir angut eksilmiştir.
hesabın var mı? giriş yap