şükela:  tümü | bugün soru sor
 • klibini daha demin mtv'de izledim, bedük'ün brifleri de vardı, murad küçük çekmiş -yine, myspace'te bedük bi enn keyifli mesaj yarışması düzenlemiş "neden bedük??" diye, orada enn keyifli mesajı atan 30 kişi, klipte oynamış, '92'de kullanılan vhs formatıyla çekilmiş klip ve montajı da -yine, '92'deki teknik imkanlarla yapılmış ki: süfer olmuş..
  better than my baby'yi ilk izlediğimde "yeni kültümüz diyebilir miyiz??" yazmıştım ve eet, bedük emin adımlarla ilerliyor..
  şahane..
 • her sahnesi düşünelerek çekilmiş,her anıyla güldüren ,yaratıcılığı uzaklarda aramamak gerektiğini hatırlatan bir klibe sahip bedük parçası.
 • eğlenceli olmasının dışında klibini izlerken gülmekten gözlerimden yaşlar akmasını sağlamış bedük şarkısıdır. kesinlikle bu yıl içerisinde yapılmış en yaratıcı, komik ve eğlenceli klibe sahiptir.

  would love to make a hip track
  but don’t know how to handle that
  expectations off the ground
  i still feel i’m moving back

  moving forth moving back

  would love to make a loose track
  but tell me can you handle that
  got to keep my head clean
  in case i might need it back

  moving forth moving back

  i’m goin down down
  nothing much to do now
  i lost my head aw!
  everbody wave now
  go with the flow now

  dance automatic, electronic, cybersonic,
  systematic

  it’s not a secret it’s not a shame
  i can say what i want to and i’m ok
  my obsession is to get you up
  and make you dance ’till you drop
  i’m moving back i’m moving forth

  i’m moving like i don’t have time
  to get those tunes out of my mind
  get ready for the pump now
  move it back move it forth

  move it back move it forth…
 • 1990 yılında gerçekleşmiş sünnet düğünüme çok benzer görüntüler barındıran bir klibe sahip şarkı. o kadar gerçek yapmışlar ki, sahnede bugünkü haliyle bedük'ü görmesem çakmışlar o yıllardan bir düğün videosu diyeceğim. sünnet videosunu bulmak için seferberlik başlattım bu arada, hiçbir yerde yok lan, birilerinin eline geçip, bu şekilde ortaya çıkmasından korkuyorum. zorla çiftetelli oynatılırken yarın olacakları düşünen panikli yüz ifademin teşhir edilmesinden endişeliyim. teknocu gençlerin eline geçmeden bulmalıyız anne sana sesleniyorum nerde bu vhs kayıt?
 • bu güzel şarkının klibi biz ölümlülere tek bir şeyi işaret ediyor:

  crazy dance in kayseri

  klibi büyük bir keyifle izlerken, yarısında falan birden flaşlar çaktı gözümde. fakat bu renkler, bu figürler derken crazy dance in kayseri'ye yatay geçiş yaptım. şarkı güzel, klip mükemmel. ama crazy dance in kayseri'nin açtığı yolu da görmezden gelemeyiz dostlarım. bir kez daha izlemekte fayda görüyorum, pazar gecesi sıkıntıyı alır, kalbi ferahlatır.

  http://www.youtube.com/watch?v=rcwmrch0lwm
 • sabah öylesine kanal gezerken denk geldim bu şarkının klibine. beklemiyodum; fena çarptı.
 • bedük'ün ikinci better than my baby vakasıdır. klip şahane, şarkı şahane. i love bedük.
 • şarkının klibi başlı başına bir olaydır ama dakika 02:51, beyaz mintanlı bir abi "daynnnceee" komutuyla birlikte kendinden öyle bir geçmektedir ki kendimi pistlere atıp yerlerde dönesim geliyor. klipte milletin film de dikkat edilirse bu haraketten sonra kopuyor. allahım sen bana mukayet ol..

  eşzamanlı edit: 03:06'da gri kazaklı abinin balon misali yerde sekme hareketini kendisi haricinde yapabilene 100 bin lira veriyorum.
 • klipte oynanan oyun hoptek' tir. ayrıca sağlam oynanmaktadır. şarkı run dmc'den it's like that parçasını anımsatmaktadır.
 • bayrampasa 'yenigonul' dugun salonunda, vhs kamerayla cekilmis(?) eglenceli klip.
  sunnet dugunu ekipten birinin gercek goruntuleridir bu arada, 'kolbasti' oynayan 2 erkek 1 kadin taa trabzon'dan getirilmis. zaten onun disindaki oyuncular ya fanclubdan ya da ekiptenmis.
  sallamadim hicbirini, haber kaynagim guvenilir.