• sıkışık trafikte dar alanda manevra yapmaya çalışan kişidir. keşke direksiyon topuzum olsa diye de düşünüyordur.

direksiyonu iki elle hızlı çeviremezsiniz zaar. tek elle de avuçla direksiyon simidini kavrayarak da hiç boşluk bırakmadan çeviremezsiniz.

o yüzden bazı durumlarda ihtiyaçtır.
  • enteresan tespitler.
    ilginç.
  • (bkz: avcunu)
    (bkz: avucunu)
  • araba kullanmayı bilmeyen yada yeni öğrenmeye başlayan yada kedidir diyeceğim şahsın direksiyonun bu hamleyle daha kolay çevrilmediğini algılayamadan attığı başlık.
    hayır hidrolik direksiyonun yoksa o zaten zorda.
    istanbul trafiğinde özellikle arkanda araç varken park edeceksen. ve insanlara biraz saygın varsa bu eylemi hızlı gerçekleştirmen adına yapacağın eylem budur.
    sen bence kahve içerken serçe parmağı havaya kalkanların artistliği ile ilgili bir başlık aç.
  • hidrolik direksiyonun nimetlerindendir.
    3 kasa bmw kullanıcısı olarak (müteahhit veya apaçi değilim) park ederken ve keskin, ters u gibi dönüşlerde yaparak daha rahat hakimiyet sağlıyorum ama denildiği gibi şahin'in o ağır ve hantal direksiyonunda güvenle yapmak imkansıza yakındır.

şahin'in direksiyonunu iki elle çevirmek bile zor lan.
  • muhteşem bir şoför olduğunu zannetmenin işaret dilindeki karşılığıdır.
  • ulan ona da mı karıştınız dediğim başlıktır. reisten betersiniz.
  • direksiyon sınavında u dönüşünü bu şekilde yaptığım için kamyon şöforu gibi dönmeyi kim öğretti sana diye sormuşlardı. ne yapacağımı şaşırmış elim ayağıma dolaşmıştı.
    bence daha kolay, daha rahat. avuç içini beğenmeyen elini açıp 4 parmakla çevirmeyi denesin.
  • benim bu.
    kadın iyi araba kullanamaz diyorsunuz ya, direksiyon avucumun içinde artistlik yapıyorum. cahil gibi 9.15 mi kullanayım.

edit: ağır ironi içerir.
hesabın var mı? giriş yap