• balikcilik malzemelerinin alinabildigi internet sitesi. kargo ucretinin 7ytl olmasi insana biraz koymakta tabi. toptan alimlar icin daha mantikli bu yuzden. 2 ytl verip kursun, igne alip 7ytl bayilmak ne kadar mantikli olur bilemicem. 100ytl ustune kargo bedavaymis bi de..taksitte var kredi kartina..havalede %4 indirim varmis ayrica..hayir siteyle bir ilgim yok.

http://www.avmarketi.com/
  • normal bir av malzemesi satan yerlerde bulunamıyacak ne kadar ürün arsa var burda. hemde en kalitelilerinden. örneğin milasa gidin en pahalı makara 50 ytl :)) ama bu sitede 50 ytl lik mamakaranın m si bile bulunmaz. balıkçı yada avcı adam düzgün malzeme kullanır di mi, kesinlikle öyle boktan adi yada sıradan ürün yok. eğer kırılma yada arızalı mal çıkarsa hemen değiştiriyorlar yada atamir ediyorlar. fiyatla ise çok uygun. milas ve güvercinlikte o boktan mallara para kaptıran ben buradan en iyisini alıyorum. şiddetle tavsiye ederim arkideşlere..........
  • aman aman, sakın ha. dandik, rezil boktan bir firma. ana sayfada bir tel no var cevap vermiyor. keşke alışveriş yapmadan önce arasaydım. bir kamış aldım bana alakasız dandik basit başka bir ürün gönderdiler. maillere cevap yok..
    edit : arayıp özür dilediler
  • çok fazla çeşit ve ürün bulunan firma. 2 olta makinesi ve 2 kamış sipariş ettim, telefon açtılar kamışın bir tanesinin ellerinde olmadığını, stok durumunu sorup bana bilgi vereceklerini söylediler. stokta yoksa sadece o kamışı iptal ederiz filan diye konuştuk. ilerleyen günlerde ben telefon beklerken bir anda kargo geldi, stokta olmayan ürün yerine neredeyse 2 katı pahalı daha kaliteli bir ürün göndermişler.
  • ellerinde olmayan ürünü stokta var gösterip satışını yaptıktan sonra beni 15 gün bugün gelecek, yarın çıkacak diye oyaladılar, bir hışım ve kızgınlıkla siparişimi iptal ettim. bir kaç gün sonra "ürün stoklarımıza geldi, siparişinizi iptal ettik ancak size yaşattığımız aksaklıktan dolayı ürünü bedelsiz olarak tarafınıza göndermiş bulunuyoruz, lütfen hediyemizi ve özürlerimizi kabul edin" diye bir mesaj göndererek beni yeniden kazanmış firmadır. aldığım ürün öyle üç-beş kuruşluk fırdöndü,iğne vs. falan da değildi. demek ki müşteri memnuniyeti için 200 tl lik ürünü bedelsiz gönderiyorlarsa, başka yerde av malzemesi aramaya gerek yok, bundan sonra tek geçerim.
  • hiç bulaşmamanız gereken, doğru dürüst çalışmayan site!

buradan ekipman alayım doğaya, balığa, ava v.b. gidip stres atayım derken daha fazla sinir stres sahibi olursunuz.

ellerinde olmayan ürünleri sitelerinde var gibi gösteriyorlar, sipariş veriyorsunuz sonra da arayıp tam bir para üzeri yerine sakız veren mahalle bakkalı gibi "o ürün yok bunu verelim, şu ürün yok bunu alın" diyorlar.

sonra da sosyal medyada belirli mecralara şikayet edince arayıp " biz kurumsal bir firmayız, müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli, bizi yakında daha iyi şekilde daha çok duyacaksınız" falan diyorlar.

madem müşteri memnuniyeti çok önemli önce şu web sitenizi bir düzgün çalışır hale getirin sonra da sipariş ve stok programlarınızı bir gözden geçirin.
  • perşembe günü burdan olta makinesi, kamış, kalamar zokası filan sipariş vermiştim. sipariş verdiğim kamış ellerinde kalmamış sağolsunlar bi üst modelini aradaki farkı almadan yollamak istediklerini söylediler. bende seve seve kabul ettim. stok durumu niye böyle diye sordum. özellikle okuma, yo-zuri ürünlerinin çok hızlı tükendiğinden siparişlere yetişemediklerini belirttiler.

böyle alışverişe can kurban. şimdi gelsin levrekler, kalamarlar..
  • oldukça uzun süredir alış veriş için kullandığım site. şimdiye kadar hemen hiç bir sorun yaşamadım diyebilirim. telefonla, whatsap yoluyla rahatlıkla ulaşıp, sorunları halledebiliyorsunuz. en son siparişimde satın aldığım 3 parçalı sörf kamışının en uç parçası paketten kırık çıktı. kargo işyerine geldiği için bizzat teslim almamıştım. mal kabuldeki arkadaş almış. kolisini açtığımda balonlu naylona sarılı haldeydi ve herhangi bir darbe vb. izi yoktu. ancak akşam eve gelip açtığımda kırık olduğunu fark ettim. o an fotoğraflayıp whatsap hattına ilettim. ertesi gün mesai başladığında hemen dönüş yaptılar ve bu gibi durumlarda zararın tanzim edilebilmesi için kargo firmasıyla tutanak tutulması gerektiğini ilettiler doğal olarak. onlara durumu özetledim. mağdur olmamam için kırılan parçayı ithalatçıdan isteyip göndereceklerini ilettiler ve 3 iş günü içinde de elime ulaştı. benden de kocaman bir teşekkürü hak ettiler. gönül rahatlığıyla alış veriş yapabileceğiniz, ürünlerinin arkasında olan bir firmadır. bazı ürünler stokta görünmesine rağmen kalmamış olabiliyor. bu gibi durumlarda hemen dönüş yapıp alternatif sunuyorlar. teşekküler avmarketi.com :)
  • firmanın elinde o kadar fazla ürün var ki bazen teslimatta karışıklık veya gecikmeler olabilliyor ama sorgusuz sualsiz isteklerinizi yerine getiriyor.

geçenlerde 5-6 parçadan oluşan ve toplam tutarı yaklaşık 600 lira olan bir sipariş verdim. 2-3 gün sonra kargolanmayınca whatsapp hatlarına yazarak durumunu sordum. sipariş verdiğim ürünlerden birinin ellerinde olmadığını, arayıp ulaşamadıklarını(doğruydu) söyleyerek 3 seçenek sundu; komple iade, olmayan ürünün iadesi veya aynı tutarda hediye çeki. hediye çekini kabul ettim ve yeni ürün sipariş ettim. dolayısıyla da ekstra kargo parası ödedim. hemen dönüş yapıp kargo parası yerine fazladan ürün yollayacaklarını söylediler.

neyse ürünler geldi, içinde bir tane ürün yoktu. aradım, hemen kargolayacaklarını söylediler. bir gün soruna ürün elime ulaştı.
hesabın var mı? giriş yap