şükela:  tümü | bugün
 • olayin sadece sekse daha özgür bir bakıştan ibaret oldugunu zanneden kişilerin büyük ihtimalle yanlış anlayacağı hede.

  (bkz: avrupali olmanin uc ozelligi)
 • avrupali kiz alicengiz oyunlari oynamaz.
 • avrupalı kız süpermarkette kasiyer olduğu zaman size tansaş reklamındaki gibi davranmayan kızdır.**
 • (bkz: turk kizlari)
 • biri 16sina kadar veremesse psikologa gider, digeri 16sinda verirse.
 • türk kızı, belki iskandinav hatunlar kadar güzel ya da fransızlar kadınları kadar zarif değildir ama karakter olarak hepsine bin basar, çünkü gerçek bir kadın gibi davranır. hatta avrupalı ve amerikalılarda son zamanlarda daha da bir gelişmiş olan asyalı takıntısı da(bu takıntının ne menem bir şey olduğunu anlamak için google'a "asian" yazıp aratılabilir.)er kişinin ihtiyacı olan bir niteliği avrupalı "ben özgürüm, kendi ayaklarım üzerinde duruyorum vesaire vesaire" diyen hatunlarda bulamamasından kaynaklanmaktadır. asyalı kadınlardaki "ben erkeğimin geyşası olurum" zihniyeti dibimizdeki, güzellik olarak elin sarı benizlisine bin basacak hatunlarda zaten vardır.
 • bir de ailenin bir şekilde yurtdışı görmüş ya da sefaretlerden birinde eşi yahut oğlu neyin çalışmış kokoş aile büyükleri tarafından, dudak kenarlarındaki kırışlıklara doluşmuş ruj tortusuyla kurulan bir cümle vardır aynen şöyle:
  "ah canım ne de güzel bir gençkız olmuş. vallahi çok da zarif, çok avrupai bir havası var, hiç türk kızı gibi değil, maaşallah!"

  bu cümleye maruz kalan geçkızın "ya teyze sigigit afedersin, tohumuma para verip avrupadan mı getirdiler yani?" demek, ancak yıllar sonra içinden gelir. malum avrupai olmak çok mühimdir o yaşlarda.

  hah işte bu bir tek türk kızlarının başına geldiği/geleceği için, herhalde avrupalı kız ile türk kızı arasındaki farkların en büyüğüdür.
 • takribi 15 kg
 • globalleşme, ve amerikan kültür emperyalizmi sağolsun pek bir farkları yoktur. artık aynı kitapları okuyup aynı filmleri seyrederler, aynı şekilde düşünüp aynı hayalleri kurarlar. pek çok türk kızı artık avrupalı hemcinsleri ve yaşıtları gibi cinsel özgürlüğe ve açıklığa ulaşmıştır, pek çok avrupalı yavru karı da mcdonalds'dır, burger king'dir derken aynı bohça popoya sahip olagelmiştir.
 • ey türk erkekleri, kendinizi merkez alip 3km çaplı bir daire cizmeyiniz, icindeki dişi vatandaslarimizi "türk kizlari aha böyledir" diye damgalamayiniz.
  avrupali kizlar tecavüze ugrandiginda tecavüzcüleriyle evlenme durumlari yoktur; babalari onlarin bogazlarini kesmez bakire olmadiklari icin; evden kacinca aile meclisleri erkek kardesine "al su bicagi" deyip öldürtmez. ama bu da avrupali kizlarla türk kizlari arasindaki farktan degil, avrupali erkek ve türk erkegi arasindaki farklardan kaynaklanmaktadir.

hesabın var mı? giriş yap