• axe dark'tan geçiş yaptığım yeni kokum. bana oldukça cezbeci geldi olumlu yorumlar da aldım. bence olmuş bu.
  • özellikle sade duruşunu sevdiğim, koku olarak da beni mutlu eden yeni deodorant, duş jeli kombom.
  • escada sunset heat'i andırdı bana sanki bu.
  • uzun süredir kullandığım axe deodorantı. genelde sıktığınız anda etrafınızdaki insanlar derin bir nefes alıp oh çeker. erkeksi bir kokusu vardır ve artık yeni kapaklarıyla daha kalitelidir.
  • piyasada bulamadığım axe vice'a benzeyen yeni axe kokusu
  • axe'in kotu kokusunu olmadigini dusunursek yine hatunlari cildirtacak yeni axe kokusu.
  • normalde a101'den yunus'tan falan alırdım ama fiyatını bugün 40 tl görünce bir de internete bakayım dedim. amazon minik clear'lı paketler yapmış, 31.87 tl. 5 tane aldım valla, neyi ne kadar stoklarsan o kadar avantajlı oluyorsun.
  • raflara ilk çıktığı günden beri severek kullandığım deodorant.

normalde hem ambalajların pompa kısmındaki kolpası hem de ürünlerin bana hitap etmemesi yüzünden axe ürünlerine mesafeliydim ama kapak pompalarının iyileştirilmesi ve black serisindeki kalite beni sadık bir axe müşterisi yaptı.
  • apollo kullanmış birisi olarak bugün black olanı deneyince direk olarak elimdeki apolloyu bırakıp black ile kasaya yöneldim.
  • kokusunu sevdiğim, severek kullandığım lakin koku reseptörlerini çabuk yorulmasından mıdır bilinmez, üzerimde kalıcı olmayan kokudur. ben de duş jelini kullanıyorum, ondan da memnunum. ayrıca bazı grupların/sanatçıların bu ürünün/serinin tanıtımı kapsamında sergiledikleri performanslar da güzel. mor ve ötesi'nin koray candemir'den "nefesini tut"u "cover"lamaları çok hoş olmuş.
    (bkz: orijinalinden iyi olan cover'lar)
hesabın var mı? giriş yap