• sanilanin aksine surekli topuklu ayakkabi giyen kisiler degillersir. o sivri burun ayakkabida onbes saat gecir bakayim, ne cikacak icinden. neredeyse hic topuklu giymeyen kadinlarin ayaklari surekli giyenlere gore daha duzgundur. bu da benim okuyanlara kiyagim olsun. on saat sonra adriana limanin bile ayagi pide gibi cikar topukludan.
  • böyle olduğunu iddia eden hatunlardan birine caps or didn't happen diye mesaj atmıştım, gönderdi. kul eüzü birabbin nas melikin nas...
  • en güzel hali topukluda ya da stilettoda değil, parmak arası terlikte görülebilir.
  • güzel bir kadının en önemli detayı, güzel ayak bence.
  • benim için çok önemli bir detaydır. güzel ayaklar aynı zamanda güzel eller demektir kemik yapısı sebebiyle. kişinin bakımlı biri olduğunu gösterir tırnaklarının durumu. açık topuklu ayakkabı giyildiğinde estetik durur. yoksa neden çeşit çeşit açık topuklu ayakkabılar olsun? güzel ayaklarla bir bütünlük sağlamak için. bacaklar estetiktir fakat onları güzel ayaklar tamamlar. bir erkek bakış açısıyla kadın vücudu oldukça estetiktir (sanatsal anlamda bir estetik) ve ayaklar kesinlikle bunun önemli bir tamamlayıcısıdır. asil gösterir.

burun nasıl estetik ameliyat geçirmeye değer görülüp önemseniyorsa ve güzellikte payı varsa aynısı ayaklar için de geçerlidir. gereken değeri veriniz.

not: her şeye rağmen sadece fiziksel bir özellik ve bir detaydır. kimse kusursuz değildir. karakter söz konusu olduğunda fiziksel özellik büyük oranda değersizleşir.
  • yaklaşık 8 yaşındayken ayağımı kırmıştım. doktor, evet bildiğin doktor, ayağını erkeklere gösterme istersen, ikinci ayak parmağınla üçüncü sanki yeterince ayrılmış gibi durmuyor, çirkin duruyor, demişti. 8 yaşındaki kız çocuğuna bir uzvunun çirkin olduğunu söylemenin yanlış hatta sapıkça olduğu kavrayamamıştı. kötü olan, hala böyle insanların varlığından adım gibi eminim.
    çocukluktan kalan kötü bir anımı hatırlatan başlıktır.
  • belalimdir, allah-u tealanin bana bahsettigi bir zulumdur, kamburlugumun sorumlusudur.

cocuklukta gecirilen bir hastalik gibi daha ne oldugunu bilemeden ruhuma giren ayak sevdasinin en buyuk aktorleri olan guzel ayakli kadinlar, hayatimin her aninda ekseriyetle kendimi sorgulattilar.

bu kadar kolay mi ya?

bakin, ben kendimi demir gibi bir iradeye sahip ve gozleri her daim cinsellikten otesini de goren biri olarak gormuyorum. ama fena da degilimdir hani. cok tas bir hatun gorup civik civik espirilerle yurumem direk. derinlik isterim, maneviyata da onem veririm falan.

mamafih, ayaklari hakikaten efsane olan bir hatun ile karsilasinca beynim homo erektusa geri evriliyor. bir keresinde hic unutmam oldugum yere civilemisti kadinin biri ayakkabisini cikardiginda. goren arkadaslarim bir an hipoglisemiden bayginlik gecirmek uzereyim zannetti. ben de ses etmedim, "he ya bizim ailede var boyle seyler." dedim gectim.

bakin; ben avrupada kadinlarin rahat rahat ustsuz guneslendigi, denize girdigi ve hatta dolastigi sahillerde cirit attim. usulune uygun olarak o memeleri hafiften kestim, fakat hic yildirim carpmis gibi olmadim. meme lan meme, ugruna hepinizi kurban ederim. ama yine de oyle kendimden gecirtmedi beni.

demis ya bir arkadas, tek basina yetmez ama coook buyuk bir etkendir diye. la havle, ya bir insan ayaklarini cok begendigi ortalama bir hatuna durduk yere platonik duygular besleyebilir mi? romatigim diyorum, derinlik-zeka lazim diyorum, muzik zevkimiz uygun olsun diyorum, diyorum da diyorum ulan guzellik on par' etmez babinda.

bir cift guzel yaratilmis ayak hepsinin icini bosaltiyor bunlarin. bu kadar kolay mi ya?

dunyayi yakarim anam avradim olsun dunyayi!
  • şahsen şirin ve tatlı bir kadın ve heleki ayaklarıda zarif ve güzel ise işte tam on üzerinden on alacak hatundur.

birde burda belirtmek isterim,son yıllarda sanırım kadınlar arasında ayaklarına özen gösterme seviyesi arttı, şu yaz aylarında açık ayakkabı giyen çok fazla güzel ayaklı zarif kadın görmekteyim.bu gerçekten güzel bir şey, bakımlı kadınlar bence insana huzur veriyorlar.
hesabın var mı? giriş yap