• sandviçleri harikadır lisedeyken 3 sene boyunca her sabah gider yerdik, lise bitti hala arada gidip yerim. ama bugün ne yazık ki üzücü bir durum yaşadığım yerdir. işten çıktık servisle giderken muhabbete dalıp ineceğim yeri kaçırdım arkadaşta bağlarbaşında iniyor dedim onla iner ordan binerim otobüse hem kalabalık olmaz. neyse indik dedim bağ'da bi sandviç yiyelim lan ık mık derken ikna ettim gittik oturduk başladık yemeye. sonra arkadaş telefonla konuşurken sandviçini inceleme başladı bi ne görelim altında kocaman siyah bişey yapışık halde duruyor. menünün ucuyla çıkardı baktım şöyle bildiğin hamamböceği bacakları ekmeğe yapışık kalmış gövdesi tabakta. söyledik ettik falan dediler tamam efendim biz bunu saklayıp bildircez fabrikaya ama özür falan yok. üzüldüm tabi lise hayatımın büyük bir bölümünü kaplayan bu güzide mekanda böyle birşey yaşamak.
  • ilgili çalışanların bulunduğu bir pastanedir. nitekim içlerinden biri, bir öğle yemeği sonrası ürtikere maruz kaldığım bir anda, "acaba yediğiniz bir şey mi dokundu?" demek sureti ile gönülleri fethetmiştir.
  • kavacık şubesinden bu akşam aldığım muzlu çikolatalı pastanın içine çikolata kreması yerine basmışlar krem şantiyi.
    yazıklar olsun ya.
    bilseydim müşteriyi bu kadar aptal yerine koyacağınızı gider tatbak'tan alırdım pastayı.
    hiç olmazsa onlar adam kazıklamıyorlar.
  • baglarbasinda uskudar amerikan ogrencilerine iyi fiyattan sandvic satip koseyi donmus, sahilyolu goztepe isiklarda cok janjanli bir sube acmaya kadar isi goturmus pastaneler zinciri.
  • 1961 yılında baglarbasinda acilan bir pastane olmasi nedeniyle ismi bag pastanesi olmustur.
    tum mamulleri super lezzetlidir ve yenildiginde midede siskinlik yaratmayacak kadar hafiftir.
  • aldığım poğaçanın içinden kıl çıkmasıyla beni hayal kırıklığına uğratmış mekan. ikinci kez kendilerine bir şans vermek istememde ise aldığım pizzanın içinden yine kıl çıkmasıyla bir daha asla alışveriş yapmayacağım yer olmuştur ayrıca
  • cekmekoy idealistkent subesinde kadin/erkek tek ve pis bir tuvaleti olan, buna ragmen iceriye 70-80 kisiyi sigdirmaya calisan yer. servis yetersiz, servis yapan cocuklar bu konuda pek egitimli izlenimi vermiyor. en pahali kahvalti menusu bile maalesef ozensiz. bir daha mi, asla!
    ha bir de giristeki bolum sigarali...yani iceri giren herkes net olarak bir duman tunelinden gececek..yok oyle nikotinsiz yagli borek.
  • 6 kişilik bayat pastayı 70 liraya satan pastane. herkes fiyat ve lezzet olarak kontraslığından bahsetmiş, doğrudur. biz bu kadar fazla para verdiğimizde bizi büyüleyen bir pasta bekliyoruz. bayat yaş pasta içinde yumurta bulunmasından dolayı sağlık için tehlikeli de olabilir. büyülemesin, öldürmesin yeter.
  • az once bir hesap odemisim dillere destan uzun zamandir boyle sikilmemistim bir rahatladim anlatamam. menu de en ucuz yemek 25 liradan basliyor yanlis anlasilmasin sadece bir pastane burasi hizli yemek yiyip cikabilecegim bir yer ararken ilk burayi gordum. neyse sevgilim olunca kendisini bu pastaneye getirerek adam beni pastaneye goturuyor fakir ya diye dusundurup menuyu gorunce arti point kaparim artik.

edit: simdi inceledim kolaya bile 6 tl yazmislar vay babagin kemini sikem neyse ki cay ikram ettiler de icim rahatladi.
  • batmış pastaneler zinciri.
    bütün şubeleri bir anda kapandı. halbuki bildiğim 2-3 şubesi gece gündüz dolu oluyordu, fiyatlar da yorumlara bakılırsa baya fahiş. kar etmemesi imkansız gibiydi.
    altında başka bir iş var gibi. *
hesabın var mı? giriş yap