• ilginç bir vakadır.

bugünün ortamında normal karşılanır. ama düşün bir deden barbie fimine gidiyor kahvede arkadaşlarıyla bunu konuşuyor. gülmekten düşünemedin değil mi?

eskiden hayal bile edilemeyecek dönemleri yaşıyoruz.

edit: başlığı "barbie filmine giden erkek" diye açmadım. kızı vardır ailecek gidiyorlardır. ya da hanımcı bir tiptir sevgilisiyle beraber gidiyordur. ben bu filme aşırı ilgi duyan erkekten bahsettim.
  • valla ben. yönetmen greta gerwig ve trailer baya eğlenceli duruyor. arkadaşlarınızla gidin tek gidin. eğlenin. böyle cinsiyet zırvalarına takılıp yormayın kendinizi.
  • babasının prensesidir.
  • margot robbie için gidilir
  • şu amerikan tavrını şu pembe işleri bırakması gereken erkektir.
  • come on, barbie let's go party!
  • ben bekliyorum. 10 yıldır barbie'nin tüm çilesini çektim. tüm masraflarına katlandım. çay fincanlarında çay içtim. mini masalarına sığmaya çalıştım. köpeğiyle pembe arabasına bindirip arkasından el salladım. pipisiz ken'e aşık oldu teselli ettim. gün geldi kaka yapan köpeğinin kakalarını topladık.

ben bu filme gideceğim ve en çok ben hak ediyorum.
  • black metal grubu tişörtüm, boynumda gotik kolyem, dağınık saçlarım ile benim bu. çünkü ryan gosling aynı ben
  • orul orul vurduruyordur
  • barbie deyince akla salt feminen imgeler gelebilir ama filmin daha nitelikli bir yapım olacağını düşünüyorum, the truman show gibi anlatacak bir derdi var gibi geliyor bana.

kaldı ki güzeller güzeli margot robbie'yi böyle bir rolde görmek istemekten daha erkekçe bir yaklaşım olamazdı.

not: oppenheimer nükleer spor kulübü
hesabın var mı? giriş yap