• bbcde yayinlana bir yarisma. iki takima 300 pound ve bir uzman verilir ve bit pazarina yollanir. ucer esya satin alirlar sonra bunu acik arttirmada satarlar. harcadiklari paranin ustune cikarsa ceplerine atarlar yoksa bbc zarar eder.
  • alakasız ama: (bkz: helen hunt)

(bkz: ben yazmasam başkası yazacaktı)
  • denyo yari$macilarin yari$masi.. adamin biri gitti 12 pound'a enema syringe satin aldi "i$levsel" diye..
  • ingiliz'lerin pazarlik yapma konusunda ne kadar yeteneksiz oldugunu gozler onune seren program. adam £180'a kibrit kutusu buyuklugunde bir kutu aliyor. (mal misin) £3 indirim yaptim diye sampanya patlatiyorlar. sunucusundan $ahane genel ev caycisi olur.

(bkz: antika)
  • şu sıralar her sabah bbc de izlemeden güne başlamayamadığım program olmuştur.her gün iki takımdan da illaki çok bomba salaklar çıkmaktadır.hele ki bu sabah allahın vazosuna 250 pound veren çiftin uzmanın detaylı şekilde inceleyip her şeyini anlatmasından sonra tahmini değerini 20-30 pound demesi sonrası karnıma ağrılar girdi gülmekten.zira yüz ifadeleri ve tepkileri çok doğaldı.açık arttırma kısımları da oldukça heyecanlı geçer ayrıca bu programın.
  • antikacı babamın jandarma duyar diye sessiz sesiz konuşarak izlediği program. takip etmem ama denk gelirsem kesin izlerim.

ingiliz tv programları kalp ben
  • kac sene oldugunu unuttum ama ayila bayıla her gun bbc acip umarim denk gelirim ve izlerim dedigim program. o kadar keyifliki ozellikle acik arttirma bolumleri baya zevkli gecer. her programda da ingiltere'nin ayri bir cennet kosesi secilir. tumuyle ingiltere kalp ben. ayrica ingilizceyi gelistirmek/gerilememek icin de sahane bir tercihtir. her gun vardir, acip bakabilirsin yayin akisindan da saatlerine.
  • yillardir beri izlerim. o kadar keyif verirki bana bu programi izlemek. pazar gunleri ustuste 3bolum verirler haftaici yayinlananlardan. pazar gunumu ayri guzellestirir. kalkip bi objeye neden yarismaci 150 pound verir aklim almiyo, ayrica bu yarışmayla birlikte bir kere daha ingilizlerin ne kadar asil insanlar olduklarını gorduk. adamlar 5 pound indirim yaptirmak icin renkten renge giriyolar, o 5 poundluk indirimi kapinca da atlayip zipliyolar. biz olsak yarismadayiz hölölöhölölö deyip bedava alip ustenede para isteriz. neyse suanda da bir pazar gunu, yorganin altindan bu programi izleyerek yaziyorum. ızleyin hem ingilizceniz gelisir hem vizyonunuz.
hesabın var mı? giriş yap