• tabi ki türkiye'de yaşanmış.

güzeller güzeli bir ipek'i aylar boyunca tutsak gibi zincirleyip her gün tecavüz etmiş 3 orospu evladı.

o güzelim köpeği zar zor tecavüzcülerin elinden kurtarmış bazı iyi yürekli insanlar. 1 yıl da çok güzel bakmışlar ona. hak ettiği sevgiyi, mutlu yuvayı vermişler.

dün ise maalesef hayata gözlerini yummuş, melek olmuş ipek. acıklı hikayesiyle benim gibi 33 yaşında kocaman bir adamın gözlerini doldurmuş.

https://www.facebook.com/…ah/posts/1233015883459272
    https://twitter.com/…angl/status/804796656214360064

hadi akp'lileri herkes biliyor. insana değer vermeyen tabi ki hayvana değer vermez ama geri kalan muhalefet ne bok yiyor. neden hala doğru düzgün bir hayvan hakları yasa tasarı çıkartmıyorlar? niye kamuoyu oluşturmuyorlar? şu anda o tecavüz eden orospu çocukları bulunsa 250 lira para cezası ödeyip evlerine dönecekler. ipek'in vebali yasa çıkartmayan herkesin üzerinde.
  • cinsel açlıkla açıklıyoruz ya durumu, diyecek laf bulamadığımızda... yok abi, bu cinsel açlık falan değil. bunun adı id, bunun adı ilkel benlik...

eğitebildiğin insan, cinsel açlığını bir şekilde bastırmayı başarır. en azından kendini kontrol edebilir abi; gidip dili olmayan bir canlıya tasallut etmez.

ya yemin ediyorum kampanya başlatasım var; yapay vajina falan dağıtılsın bu pisliklere; her allahın günü masum birer canlının kanına gireceklerine gidip kendilerini becersinler ya!

allah belanızı versin!

bu konuyla ilgili söz konusu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ya da bulunulacak ise, kişi yahut kurumların gönüllü avukatlığını üstlenebilirim. bari elimizden geleni yapmış olalım.
  • hayvana bile bunu yapan zerzavat insana neler yapmaz?

gelinen nokta budur. hayvana tecavüz edenleri salalım diyen bir akpli milletvekili vardı. unutmayın bunları. çünkü birçok tecavüzde de tecavüzcüden yana saf durdular.

bu topraklarda özgürce nefes almak için ihanet ettiğiniz atatürk devrimlerine sarılmaya mecbursunuz. yoksa bu daha başlangıç.
  • amına koyim sokaktaki köpeklere musallat olup tecavüz eden sapıklar yetmiyor bir de sahiplendiği köpeğe tecavüz eden orospu çocukları çıkıyor başımıza. ne sikim bir yer oldu lan burası? bu nasıl bir sapkınlıktır amk? herif gitmiş internetten köpeği görmüş, sahiplenmiş, sonra da şerefsizliğini yapmış.

öğlen öğlen iştahım kaçtı amk sikerim böyle düzeni.
  • aklım almıyor, sanırım delireceğim düşündükçe...

sırf sen zevk alasın diye, bunun için o iğrenç aletini bi deliğe sokmak istiyorsun diye...

küçük bir tuvalette... tuvaletini yapmak için bile kullanmaya tereddüt edeceğin bir yerde. sen ne anladın yaptığın şeyden ne zevk aldın allahın belası!!!

yaptıklarının acısı fitil fitil burnundan gelmeden geberme e mi!?!?!
  • yazıyorum, siliyorum, yazıyorum, siliyorum...

bu iğrenç dünyadan kurtulmuşsun ipek. keşke o bok çukurlarının ömründen alıp sana verebilecek olsaydık, ciğerlerini kendi ellerimle söker, sana bağışlardım. aldıkları nefes haram çünkü onlara.
  • içi çürümüş, insan görünümlü yaratıkların gerçekleştirdiği iğrenç eylem.

kaç gündür aklımda. öfkeden deliye dönüyorum artık. nasıl oluyor da aklımı yitirmiyorum, en çok buna şaşıyorum. ama her seferinde aklımdan geçenler daha şiddet dolu oluyor, kendimden korkmaya başlıyorum.

sorsan "insan"dır bunlar... sorsan bir dine inanıyordur, allah korkusu vardır. ama ne hikmetse "yaşam hakkı"ndan hiç haberdar değildir . hayvanlar metadır onlar için, çünkü * hayvanlar düşünemezler, hissetmezler, konuşamazlar... oysa hayvanlar onlardan daha çok düşünür, daha güzel hisseder ve sözlerle olmasa da konuşurlar... ve hayvanlar her halleriyle yaşamayı bunlardan daha fazla hak ediyorlar.
  • bunu yapan adamlar sokaktaki namus bekçileridir.
  • benim gözümde bu köpeğe tecavüz edenlerin isimlerini saklamak, afişe etmemek, köpeğe yine tecavüz etmekten farksızdır. bu orospu çocukları sokaktan başka bir köpeği aynı yere bağlayıp tecavüz edemez mi? eder. ve çok büyük ihtimal halen bir yerlerde köpeklere işkence edip tecavüz ediyorlardır.

böyle insanların her ne olursa olsun yok edilmesi lazım.

twitter'da herkes isim adres soruyor ama ortada bir veri yok.

eğer gerçekse sahibi veterinerden ya da o adamdan bu adamların kim olduğunu öğrensin. bilip de susuyorlarsa o köpeğe tecavüz edenler kadar suçlular, çünkü şu an diğer köpeklere tecavüz edilmesine de ön ayak oluyorlar. o zaman o adamla veterinerin ismini paylaşması lazım.
  • soyleyecek soz bulamiyorum. ölüp gebermeyin ama omrunuzun sonuna kadar aci cekin orospu cocuklari
hesabın var mı? giriş yap