şükela:  tümü | bugün
 • ikiyüzlülüğün, barış ve insan yaşamı gibi vicdani konuların nasıl da kötüye kullanıldığının net bir göstergesi.

  türk tabipler birliği merkez konseyi üyesi 11 kişiden biri olan hande arpat'ın twitter'da, ypg teröristlerinin apo posterleri ve pkk paçavraları üzerine konulmuş makineli tüfeğe el koyarak yemin eden ypg'li teröristlerin fotoğrafını beğenmesi.

  https://twitter.com/…3435/status/518645823350267904
  https://pbs.twimg.com/media/bzkzojliaaayyyl.jpg

  beğenilen twit: https://i.hizliresim.com/mdlkyg.jpg
  beğenenler ve barışçı hekimimiz hande: https://i.hizliresim.com/oo7ezd.jpg

  aynı kişi, "sonuna kadar koşulsuz şekilde barış" derken bu teröristlerin o makineli tüfek ile neler yapacağını düşünüyor?

  ypg teröristlerini çok mu sevmekte? militarizmden mi beslenmekte?

  türk operasyonu olunca barış güvercini kesilirken neden militarist fotoğraflar beğeniyorsun handecim?
 • yav onlar sadece barış istediler anlamıosun özge off!!!
 • o tüfeklerin namlusuyla çorba karıştıracaktı belki o analar, o yüreği barış sevgisiyle dağlanmış, demokrasinin engin denizinde coşan kadınlar…

  bugün şöyle bi teror sevici gibi konuşayım dedim bakalım nasil oluyor, ulan insan şu cümleleribyalandan bile yazarken kendinden tiksiniyor, bu propagandaya bu tipler senelerdir devam ediyorlar ve hala kendileriyle barışık yaşayabiliyorlar.

  çok enteresan hayatlar cidden.
 • bir ısid destekcisinin tespiti. sanirim gidip 10 yasinda ezidi kiz satin alip tecavuz edemeyecegim diye icerlemis ve bu basligi acmis. ypgli kadin savascilar ısid'e karsi savastiklari icin dunyanin dort bir yanindaki kadinin hayranligini kazanmislardir. tum dunya 11-12 yasindaki ezidi kizlarin ısid tarafindan pazarlarda satilmasini izlerken ypg savasci kadinlari savasmayi secti. kadin meselesinin milliyeti, devleti yoktur. ypg kadin birliklerinin henuz uluslararasi savas hukukuna aykiri veya savas sucu sayilabilecek bir icraati da kayitlara gecmedi.
 • işide karşı bik bik bik, lan bi bitmediniz he. bayırbucak tüekmenleride mi işid.
 • klasik olandır. bütün mesleklerde, odalarda, üniversitelerde vs. sesi en çok çıkan bu solcumsu teröristler var. bi açıklama ile dikkat çekip herkesi karalıyorlar. (hatırlarsanız geçenlerde boğaziçi üniversitesi öğrencilerinin erdoğan'a cevabı da aynı şeydi ve bir sürü kişi başlık altında bile benim fikrim alınmadı demişti.)

  ışid'ci diye ağlayan sözümona sözlük solcularının da sorunu ışid değil islam'dır. aynı terörü ypg yapınca seslerinin çıkmamasından, ışid'e istedikleri operasyon ypg'ye yapılınca ağlamalarından anlaşılabilir.
 • kendi menfaatlerine olan sevgidir. pkk-ypg çocukları silah altına alıp alan sürerken de herhangi bir eleştiri getirmediler. çocukların bu alanda kullanılmaması lazım demediler. pkk türk solcusunu güttükçe güdüyor.
 • barış kelimesinin içini öyle boşalttılar ki, belki de en üzücü olan bu. barış demeye korkuyoruz toplum içinde.
 • baba ben anlamadım bunlar ne ayak, fetöcü mü yoksa harbiden pkklı mı?
 • şerefsizliğin, haysiyetsizliğin en net göstergesidir. hala bu onun bunun çocukları için "barış istediler" minvalinde algı oluşturmaya çalışan onun bunun çocukları dolaşıyor başlık altında. lan hiç mi haysiyet yok sizde? hiç mi onurunuz yok lan? sizin topunuzun kökünü kazımayan hükümete hakkım haram olsun. sağda solda özgürlük nidalarıyla dolaşan bu piçler, bu ülkede yaşamaya devam ettikçe gün yüzü göremeyiz.