• "benim basinla isim olmicak" cevabini hakeden cumle
  • zaman zaman facialarla da sonuclanabilecek bahane cumlecigi. $oyle ki;

adam karisi ile hayvanat bahcesini gezmektedir. kadinin uzerinde sexy bir mini etek ve dar bir body bulunmaktadir. tam da gorillerin oldugu kafesin onunden gecmektedirler ki; gorillerden en iri yari olani hatunu gorunce ayaga kalkip kendince kur yapmaya* ba$lar. bunu goren adam pis pis siritir ve "bak karicim hayvan bile seni ne kadar sexy buldu. hadi etegini biraz daha kaldir da daha cok heyecanlansin hayvan" der. bunun uzerine kadin kocasinin dedigini yapar ve goril daha cilginca kur yapmaya hoplayip ziplamaya baslar. kadin hizini alamaz ve bodysini de yukari siyirip gobegini acar. goril cildirmi$casina kafesinde bir oraya bir buraya ko$ar, demirleri isirip kafasini yumruklar. i$te tam bu sirada adam kafesin kapisini acip karisini gorilin yanina ativerir, kapiyi da kilitler. kadin ciglik cigliga:"naaapiosun sennn! delirdin mii!?" diye haykirinca, adam cevabi yapi$tirir; "hadi $imdi ona da -ba$im agriyor bu ak$am olmaz- de de gorelim!?"

dipciknot: isbu bu entry, sozlukte fikra anlatmak igrencliginin yerine getirilmi$ olmasindan ziyade, bu bahane tumcesinin nelere mâl olabileceginin acik gostergesidir. kotulemek yerine feyz alinmalidir.
  • - arkadaşlar hazırlanın, yıllardır planını yaptığımız, beklediğimiz gün geldi... iş bankası mecidiyeköy şubesini soyacaz...
    - başım ağrıo, bu akşam olmaz...
  • - herşey hazır, devrim bizi bekliyor...
    - başım ağrıo abi, yapmayalım bu akşam...
  • bu efsane nereden çıktı bilmiyorum ama böyle bir şey yok. uzun süreli ilişkilerde seksi isteyen kadın olur, ancak erkek aynı kadını sikmekten sıkıldığı için kaldıramayan, canı çekmeyen taraf olur. daha da uzayınca iki taraf da birbiriyle sırf yapmış olmak için seks belki yapar, belki hiç yapmaz.

yav bir kere bu kadınlara zaten normal şartlarda seks yasaklanıyor. özgürce yapabildikleri zaman deli gibi yapmak istiyorlar, üstelik erkek gibi on beş dakika dik tuttum, boşaldım, yarım saat keyfinin gelmesini bekledim, gibi bir durumları da yok. kuruyana kadar istedikleri gibi devam edebiliyorlar. kadın seksi buldu mu kaçmaz, daha fazlasını ister hep. erkeğin siki ağrır, kadının başı ağrımaz. kocasından nefret edenler hariç bir kadından böyle bir bahane duyulmamıştır.
  • anlam veremediğim bahane. düşünüyorum düşünüyorum ı-ıh anlayamıyorum.

edit: yorgunum diyen sevgilisine misilleme yapıyor olabilir mi?

(bkz: bugün yorgunum 4 kere sevişsek yeter diyen erkek)

(bkz: yorgunum diyen sevgiliyi prize takmak)
  • bi aspirin al bisicigin kalmaz dedirten sapik cumle
  • ok reklami
  • nereye çekersen oraya gidebilen bir dil olarak türkçemize göre şöyle de yorumlanabilir.
    gündüzdür başı çok ağrıyordur, akşam olsa da eve gitsem diyordur, falan dır filandır
hesabın var mı? giriş yap