• eskiden sanki televizyonda duyduğum bir adresin parçası. bu şekilde hatırlayan var mı diye ekşi sözlük sakinlerine sormak istediğim.
  • bu yolu kullandığınızda herkesin allah allah modunda hücuma gider gibi sürdüğünü göreceğiniz yoldur. ayrıca aydınlatması yetersizdir.
  • 9 eylül 2009 istanbul yağmurundan dolayı sel sularıyla kaplanan ve şu anda iki yönden de trafiğe kapalı olan yoldur.
  • en ama en korkutuğum, araba kullanırken en tedirgin olduğum yoldur özellikle de gece geç saatlerde mecbur kaldığımda. neden hücum modunda gidiyor insanlar anlamış değilim.
  • çile yolu
  • kadir abimiz yollarını düzeltmiş.
    e bende düzeltirdim, sonuçta oradaki firmalardan cukkalanıyorum.

not: bu arada ant plato diye bir proje var üzerinde, sahibine şöyle bir soru yöneltildi "ayamama deresi sorunu var imar verilirken sorun yaşanmadı mı? ne yapmayı düşünüyorsunuz?" cevap bu: "ya biz oraları temizliyoruz, gondol falan yapılacak"

şaka gibi!

edit: link kaldırıldı.
  • üzerinde yapılan 212 istanbul alışveriş merkezi ve kavşak inşaatları yüzünden normal günlerde bile trafik kaosu yaşanan ömür törpüsü.
    dere ıslahı ve kavşak yollar yaptıklarını sanan zihniyet, bugün başarısını taçlandırmış an itibariyle ikitelli civarında dört cesetle ödüllendirilmiştir.
  • e-5 kilittir, çevreyolu kilittir, burası aynı esnada sadece sıkışıktır. istoç (askeriye) yolu dahi zaman zaman kilitlenebilirken, bu arkadaş bütün karizmasını bir şekilde korumaya devam ediyor. istanbul standartları baz alınırsa, çok az sıkıntıya sokan yol. yardırın!
  • adındaki ekspres ibaresinden midir nedir bilinmez, görenin gaza abandığı yoldur. sağ, sol, orta şerit fark etmiyor, düzlüğü gören yarınlar yokmuşçasına şişiriyor. velhasılıkelam, mecbur kalmadıkça kullanmadığım ve beni korkutan yoldur.
  • ne olduysa artik 7/ 24 trafik olan yol.
hesabın var mı? giriş yap