• başlığı açan ve birinci entry'nin sahibi yazar, okkalı bir baslık açıp altını hunharca dolduruyor, belki bilgi veriyor, kendi düşüncelerini döküyor, cok da samimi. lakin bizim hayatı şeyine takıp yaşayan yazarımız hemen paldır küldur gelip, tek cümlelik, alfabedeki 10 harfi kullanarak yazdığı entry daha çok beğeniliyor. "2 saat konuşacaksam hemen başlıyım, 3 dakika konuşacaksam bana zaman verin" sözündeki ana fikirden hareketle acaba ilk entry'i giren yazar çok mu boş konuşuyor, yoksa diğer yazar mı az kelime ile çok şey ifade ediyor? bana kalırsa üçüncu entry en iyisi.
  • (bkz: begenin lan)

dbe editi: eyv!
  • literaturde "2 sikmis beyler" diye gecer.
  • isteyerek veya istemeden yapılan iyi ortaya vurulan kafadır, gelin bu oyunu 8. entryi beğenerek bozalım, çıkarın cübbeleri!
  • @2 çökertmiş
    @2 hunharca
    @2 birşey bırakmamış
    @2 çok fena yapmış
    ...... diye diye uzayıp giden entry’ler gödüm @2 bağzen çok iyi gediğine oturtuyor,ondan olmalı.
  • doğru bir saptama entarisi..
    " derdini sikeyim butonu " söylemi sanki daha samimi geldi bana-)
  • tanıma laf çakılıyorsa, hele bir de kısaysa, tanımı okumaya bile gerek yok.

başlık: x firmanın hatalı ürün iade süreci
    tanım: a: kaynak, b: süreçle ilgili özet bilgi, c:gerekçeler ve yorum

2. entry: şuna bişey yedirip içirmeyelim (1000 fav)
    öküz işte (bakınızlı 2000 favlı)
    feridun abi (alkış kıyamet)
    ya da:
    ordan mal alan malın annesini sikeyim. (1000 alt, 1000 ön editli, 50000 şukulu)
  • incisözlük'ün , tüm sözlük camiasının kimyasını nasıl değiştirdiğinin kanıtı olan durum.
  • toplumumuzda birine laf sokmanın ne kadar büyük anlam, önem ifade ettiğini ve egonun büyüklüğünü ifade eder. herkes @2 olmak ister, halbuki @2 sinsi ve gereksiz bir piç kurusudur, boş yapar, tribünlere oynar.
hesabın var mı? giriş yap