• katalunya'ya devrim yapmaya gidiyorum dedi, bir daha da dönmedi.
    tanıdığım en hazır cevap ve en zeki insanlardan biridir.

ayrıca kendisiyle konuşurken gülmekten altıma kaçırma sınırına geldiğim ender insanlardandır.

(bkz: özlüyoruz)

edit: seksi olduğunu yazmayı unuttuğum için utanıyorum.

büdüt: arkadaş z özger'i sanat ve sepet camiasında yeniden dirilten kişidir aynı zamanda
  • mesele dergisi'nin ekim sayisina ahmet yildiz cinayetini, cinayetin ardindan neler oldugunu, turkiyeli muhaliflerin neler yapmadiklarini yazmis. yazinin basligi 'muhalefete homofobiklikte yildiz'lı pekiyi' okumanizi tavsiye ederim.
  • taksim gezi parkındaki polis faşizminin uluslararası boyuta taşınmasında önemli katkıları olan isimdir. kendi internet sitesinde başlattığı çeviri seferberliğiyle, taksim'de yaşananlar (an itibariyle) 44 dile çevrilip tüm dünya kamuoyuna duyurulmuştur.
  • sonunda özür dilenebilmiş..
    ama acı olan,facebook'a da torpil lazımmış, tanıdık, eş-dost felan araya girecek illa, onu da görmüş olduk.
  • eşcinsel umut göktuğ söyler’in hikâyesini yazdı ve lgbt bireyler söz konusu olduğunda bürünülen bu derin sessizliğin nedeni sormus: “en hakkı savunulur eşcinsel, ölü eşcinsel mi?”

(bkz: #32983766)
  • facebook'un "genel ahlakı" kimin ahlakı?

yazısı ile yine taşı gediğine oturtmuş ardından terk-i diyar eylemiştir.
  • bianet'te yazdığı son yazıyı görünce facebook'ta sansür meselesinin hayli derin olduğunu kavramış bulunmaktayım. "ben böyle sanatın içine tüküreyim" diyen belediye başkanından sonra, ne olduğunu dahi kavrayamadığı heykeli ucube olarak nitelendiren başbakan'ın kara gölgesinden midir bu sansürler acep?

facebook'un meme ile imtihanı
  • müthiş bir arkadaştır. müthiş bir insandır. onu sevmemek imkansıza çok yakındır o derece.

bana karşı yoğun duygular beslediğini söyleyerek beni benden alandır. aaaaahhh!!!!11

edit: "ayni derecede denyo hatlardayiz da desene
    her gün agliyoruz
    aglasiyoruz
    cinayet planlari yapyoruz da desene" dedi. haklı :)
  • tam adı "bawerewuuu uuu ûûûuuu"dur. bi kaç yıldır bianet'ten takip ettiğim ve yaptığı haberleri, duruşunu, anlatışını takdir ettiğim bir insan ayrıca.

haa bir de dezavantajlı grupların dostu hehe
  • kaos gl muhabirliği de yapan, lgbt topluluğu için çabalayan saygıdeğer insanlardan.
hesabın var mı? giriş yap