• merak ediyorum aselsan roketsan ve tusaş gibi kamu teşebbüslerinden gelen teknolojiler olmasa bu firmanın ürettiği araçlar ne kadar başarılı olurdu. biraz önce bir tablo gördüm aslında büyük resim denilen şey bu olsa gerek. tabloda ihracat rakamları yazıyor, baykar 1.76 milyar dolar, aselsan, tusaş motor, bmc, tusaş havacılık,roketsan toplamı bu rakama ulaşılamıyor. nasıl oluyor bu iş ? bu adamlar bu kadar başarılıysa bizim kamu teşebbüsleri neden bu kadar başarısız ? yok bu işin içinde başka işler varsa çıksın birileri açıklasın.
  • (bkz: baykar makina)
  • stajyer harddisk çalarken yakalnmis ve casusluk soruşturması başlamış.

çocuğun ise daha önce hırsızlıktan sabıkası varmış.

ulan pegasus hostes alırken bile gbt yapıyor koskoca savunma sanayi firmasına bak sicile bakmadan adam alıyor şaka gibi.
  • sov yapsin, festival duzenlesin diye devlet arazisi kendisine ozel tahsis edilen tek ozel sirket.

baykar, kamu sirketi misin yoksa ozel sirket misin bir karar ver artik.
  • an itibariyle deprezedelere yaptığı yardım miktarı 1 milyar 855 milyon olarak açıklanmış şirket. ne yalan söyleyeyim biraz eleştirisel yaklaşımlarım oldu sizlere karşı ancak allah yolunuzu açık etsin güzel insanlar.
  • depremzedelere yaptığı yardımla saygımı kazanmış şirket. bravo.
  • baykar kariyerden 21 başvuruma dönmeyen bir ik'ları mevcut. gerekli gördükleri bütün bilgi ve deneyimlerine sahip olmama rağmen bir defa bile mülakata çağırma gereği duymadılar. yani linkedinden aynı pozisyondaki kişilere bakıyorum, cv'im onlardan daha iyi veya aynı seviyede, neden olmuyor anlamış değilim.
  • çok çalıştıran ama hakkını veren firma, savunma sanayii içinde maaş dengesini kendisi adına olumlu anlamda bozmuştur. savunma sanayiindeki diğer vakıf şirketlerinin benzer uygulama yapması zorunluluk olmuştur çünkü vakıf şirketlerinin maaşı piyasanın çok altında kaldı.
  • her ne kadar (bkz: recep tayyip erdoğan) in damadı olsada başarılı bulduğum savunma sanayi konusunda faaliyet gösteren bir firma.

(bkz: selçuk bayraktar) ve (bkz: haluk bayraktar) in cv bakınca boş biri olmadığı anlayabilirsiniz.

zaten ürettiği teknolojiye maket diyenler ya oktroldur yada kalibreli düşük üniversite mezunları dir.

eğer işini daha da ilerlettigi takdirde ve (bkz: 2028 genel seçimleri)nde çıkarına ters düşmeyecek birisi cb olduğunda insansız hava araçları konusunda devrim niteliğinde çalışmalar yapacağını düşünüyorum. kızılelma * savaş uçakları konusunda devrim yapacağını düşünüyorum.
  • bir erkek ismi
hesabın var mı? giriş yap