şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu çekicilik, kesinlikle özenme kaynaklıdır.

  kadın o adamı istemez aslında, onun gibi birini ister. daha derine gitsek belki onun gibi bi babası olmasını isteyecek. çünkü, yurdum insanının erkek cinsinden olanları, bir sevgisini belli etmeme, çocuk sevmeme gibi dertlerden mustarip. çocukları sevse bile, çocuğu gezdirmenin, çocukla ilgilenmenin annenin sorumluluğunda olduğunu düşünüyor. bebeğini uyutan, ninni söyleyen, altını değiştiren çok az baba gördüm ben. genelde beceremiyorlar.

  tabii kadınların artık sosyal hayatta daha çok kendine yer bulmasıyla birlikte, höt zöt baba modeli yerine bebeğiyle ilgilenen baba modeli daha çekici hale geldi. eskiden yoktu bunlar teeeyy teeyy şimdi her sokağa çıktığımda görüyorum böyle "ay çok şiriiiiiğğnnn" yapıyorum. çünkü ben de isterim ilerde bebeğim olunca, eşim alsın gezdirsin. ne süper bişi lan, böyle düşününce bile "aaaay" diyerek yüzüm ^_^şeklini alıyor. bir de görsem kimbilir ne olacak! çekiciliği, adama akıtmamız değil yani, adamı rol model olarak görmemiz. yoksa naapalım elin başı bağlı herifini.
 • hurafedir. yaklaşık olarak dört yıldır bunu yapıyorum. eşime, çocuk benimle gezmeyi seviyor, sen de dinlenmiş olursun diyerek, paso elemanı kapıp kendimi ortamların sıcaklığına bırakıyorum. sadece geçenlerde yaşlı bir teyzenin "bu çocuk üşür böyle şapkası yok mu?" demesinden başka bir sıcaklık göremedim karşı cinsten.

  bunun için çocuk yapmayacağınızı biliyorum, ama yapınca bari istifade edeyim diye hayallere kapılmayın.

  belki bizim çocuk çirkin olabilir onu da bilmiyorum bak, bana sorsan melek melek.

  ne kadar güzel uyuyor dimi?
 • sacha baron cohen, bruno adli filminde bu konuyu islemisti. escinsel bruno, evlat edindigi cocugu 'cock magnet' olarak tanimliyordu.
 • yakısıklıysa "bunu da kapmışlar,kapatmışlar lan", çirkinse "bunu bile almışlar bi de bundan bi tane daha yapmışlar yazık" dememe sebep olan babaların çekiciliğidir.
 • örneğini life as we know it de görebileceğiniz durum
 • babanın eli yüzü biraz da düzgünse kesinlikle doğru olan önermedir. güven ve şefkat, ha bir de çocuğuna baktığından ilgili ve sevgi dolu bir sinyal verdiğinden olsa gerek, kadınlar tarafından çekici bulunabiliyor işte.
  (bkz: little children)
 • dişil kafalarda "demek ki dölleme yeteneği var, diğerlerini denemek lazım, bu garanti" kıvılcımını çaktıran... len evrim sen neymişsin be...
 • bebegini emziren genc baba cekiciligine sahip olmadiktan sonra ise yaramaz bu. gogus uclarimin acisini ben bilicem yine.
 • bebeğini gezdiren zavallı baba eğer 50 yaşındaysa, bebeğini gezdiren dedeler bu babanın çok pis moralini bozabilir:
  - ne tatlı oluyorlar değil mi, bu yaşta insana ömür katıyorlar. kaç yaşında torun?
  gibi şeyler söyleyebilir, eve dönen babanın babalıktan istifa etmeyi düşünmesiyle son bulabilir.
  öte yandan, bebeeni gezdiren baba gençse, bir dişi olarak neresi tatlı neresi çekici bulamıyorum bilemiyorum. adam işte yazık, karısının dırdırına dayanamamış, hem bakmış karı kız bakıyor ona, bebeğini sevmek için sohbetler oluyor, "gezdireyim de hem karıdan kurtulayım hem biraz ilgi göreyim yahu" diye çıkıyor, bu kılıbık şerefsizin neresi çekici kuzum?
 • bekar hatunların aradığı''çocuklarının babası''modelidir.
  kezbanlar sizi!