şükela:  tümü | bugün
  • hırsızsınız lan hırsızsınız ve bunun ülkenin durumu senin kazandığın parayla ilişiği yok düpedüz emek hırsızısınız. ulaşılabilir makul bir hizmeti sömürüyorsunuz. korsana talep bütçe değil erişim problemidir diyorduk ama siz direkt hırsızsınız.
  • herif bi de rehber yazmış. bu kadar pişkinlik de fazla amk.

t: adice eylem.
  • askeri okulda 1 tl ile çalışan masaj koltuğunu 5 kuruş ile çalıştırmayı başaran ve tüm devrenin bel ve sırt ağrılarını gideren ultra zeki arkadaşlarım akıma geldi. başlık sahibine teşekkürler, bugün de beleş bişey öğrendik.

edit: imla.
  • klasik bir "beleşçi türk" mantığıyla hareket eden yazarcığın sunduğu kaçak göçek yolar bütünüdür.

olm adamlar aylık 2-3 günlük sigara parasını geçmeyen fiyatlarda hizmet sunuyor zaten. yok mu o kadar paran? yoksa 5 arkadaş aile hesabına girin ortak ya. arkadaşın mı yok? twitter aç. bak belli başlı markalar sürekli çekilişle şunla bunla dağıtıyor netflix kodları zaten: https://twitter.com/…etr/status/1141796070864932865

illaki birini kazanırsın. anlayacağın az biraz emeğe saygı be kardeşim. ayıptır.
  • netflix'de izleyebileceğim şeylerin %95'ine internet de farklı yollarla hali hazırda ulaşılabiliyorken her gün bu netflix muhabbetinin dönmesine anlam veremiyorum.

üye olmak isteyen parasını verir olur, ama sürekli bunun bedava yolunu aramak aptallıktan başka bir şey değil.
  • sistemin açığı varsa kullanılır, bu net.

asıl sorun bu adamın bedava izlemesi değil, paralı bir platform olan netflix'in bu açığı hesap edemeyip ya da göremeyip paralı kullanıcıların hakkına girmesidir. eğer böyle bir adaletsizlik doğuracak açık varsa bunu netflix çözmeli başkası değil.

bir döviz bürosu düşünün doları size 6, bana ise 4 liradan satıyor. bu durumda kendisini düzeltmesi gereken unsur, doları 4 liradan alan ben mi oluyorum?

ya da bir operatör düşünün ki internet paketini aştığınız halde ücreti faturanıza yansıtmıyor. gidip internetini kendi ellerinle mi kapatacaktın sevgi pıtırcığı? siktir lan ibne.

açığı bulan arkadaşı tebrik ederim. mevzunun türklük ile alakası yok.

siz, en ufak olayda bile kendi ülkenizin insanını gömmek için yer arıyorsunuz.

peşinen not: 8 aydır netflix müşterisiyim.
  • hatalı tespit.

ben aynı tv ile 2. kez alamadım, netflix para çekti.

çünkü netflix için mail ve sanal kart dışında hesap açacağın cihaz da belirleyici.

sen ev televizyonunla 1 ay ücretsiz üyelik aldığında 2. ay netflix televizyonunu tanıyor.

evinizde tv, telefon, pc, tablet, ps4 olsa hepsiyle 1 ay beleş alırsın ama sonra cihazın kalmayınca başka alamazsın.

sanal kart ve mail değiştirsen de sana yeniden ücretsiz 1 ay vermiyor.

çünkü cihazın id artık onların veri tabanında var.

telefondan da tanıyor olabilir.

pc'de gizli sekmeli, ip değiştirmeli bir şey yapılırsa bilmiyorum ama tv işi iptal.

hadi geçmiş olsun.

edit: 30 - 40 masaj geldi, yapan yapıyormuş, 1 - 2 senedir yapan varmış, hesabı internet cafede aç diyen oldu, gizli sekmede aç, cache temizle... vb.

ben de bir daha denemeye karar verdim swh
  • açığı bu arkadaş bulmamıştır, tebrik etmeye de gerek yoktur. bu çok popüler bir yöntem ve bankacılık sisteminden biraz anlayan insanın aklına bu yöntem gelir. netflix bu açığı kapatamaz, kapatması için tüm sanal kart ile satın almaları kapatması lazım.(ya da ücretsiz denemeyi iptal etmesi lazım) bu da çalıntı hesapların havada uçuştuğu bir platform için güvenli değil, şahsen netflix kullanıyor olsam kendi kredi kartımı girmezdim. yurt dışında gayet popüler olan bir yöntem bu. aynı şekilde spotify da kullanılabilir. kredi kartlarının numaralarından farklı numara üreten siteleri çok kullandık yıllar önce. algoritma hesabı ile kredi kartı numarası veriyordu ve spotify alırdık, 5 yıl olmuştur, minimum 3 yıl. anlayacağınız bu yöntemler pek bir şey değil.
  • 10 lira vermemek için insanlar neler yapıyor. sigara içiyor olsan her gün o sigarayı alırsın ve ayda 300-500 lira sana hiç koymaz.

ama dijital mecrada lisanslı herhangi bir oyun, müzik, film almaya gelince kendinize bu durumu yakıştıramazsınız değil mi? illa crackli olanı indirmeli, korsan olanı izlemeli ve sonra da "para niye vericiummm yeaa" diye övünürsünüz.