• adam gibi mesaj atsın, canımı yesin bu yazar.
    şimdi ben fikirlerimi kendime göre yazıyorum. beğenmeyen çok kötü butonuna basar. bazı psikopat ve amaçsız insanlar var; bunlar 'çok kötü yazmışsın', 'daha fazla saçmalayamazdın herhalde' gibi mesajlar atıyorlar. hani bir şeye itiraz eder de, tartışma döner falan. böyle mesajlara ne cevap vermemi bekliyorlar ki? cevap beklemiyorlarsa da niye mesaj atıyorlar?
    herkes her düşünceyi mantıklı bulacak, aynı fikirde olacak diye bir kaide mi var?

küfredene bozulmuyorum da, bu amaçsızlara bozuluyorum ya. küfredenin amacı belli zaten.
  • bunu yapmayı sürekli olarak adet haline getirenler var . adamlar yazılan herşeye yeni bir entry yardırarak yada direk mesajla cevap veriyorlar . aslında durumun sözlük kuralları içinde irdelenmesi lazım . birşey yazıyorsun adam direk atlıyor tepene . beğenirsin beğenmezsin , niye tutupta ben senin bu yazdığını beğenmedim vay seni gidi salak gibi boş beleş cevap vermenin manası nedir .. buton var ''çok kötü'' yazıyor , ona bas bitsin olay . hakaret mi ediyorum , küfür mü ediyorum , kuralları mı bozuyorum o zaman direkman şikayet et , ben seninle diyalog kurmak zorunda mıyım.
  • elle tutulur bir eleştiri getirmemişse veya mevcut entry'deki bir hatanız yüzünden beğenmediğini belirtmiyorsa şayet kofiktir.

- iq'm tek haneli-> yavaş yerler yaş: (bkz. #999999999999) çok çirkin ve aptalsın keşke ölsen!
    + keşke mesaj kutuma değil de tuvalete sıçsaydın kofik kardeş!
  • uludağ sözlükte çok sık başa gelen durumdur. mesaj atsa bir şey değil küfür ediyor bir de, şikayet ediyorsun, moderasyonun umrunda bile değil. bir daha girmiyorsun sende sözlüğe.
  • önce kendi entrylerine bakması gereken yazardır. eleştirdiği entry bir de en beğenilenlere girdiyse tadından yenmez. imla uyarısında bulunmak ayrı bu entry uçurulma nedeni artistliği yapması ayrı.
  • bunun yandan yemişi de anlamadığı entry için küfürler eşliğinde mesaj atan yazardır.
    anlatsan bir türlü anlatmasan bir türlü.
  • işi gücü yoktur.
  • boş işler müdürüdür.
  • seks aramaktadır.
hesabın var mı? giriş yap