• valla iş boykota girer star tv, benden söylemesi, verin behzatı. bu iş sizi aşar o kadar söylim.
  • bu akşam yeni bölümünün yayınlanmamasını iki dakka bi kenara bırakın da bakın aklıma ne geldi:

--- spoiler ---

bu selim piçi hatırlarsanız geçen sezon iki de bir eda'ya "hadi trafik şubeye geçek" deyip durdu. bence orda kesin bi iş var. zira trafik şube derin abilerin saklamak istedikleri adamları koydukları yer. o cem de trafikteydi, hatta konuşamadan öldürülen selami adlı polis de. ordan bir bağlantı çıkabilir. yani çıkmasa da beyin cimnastiği.

--- spoiler ---
  • sürekli bira içmesine rağmen hiç işemeyen bi süper kahraman
  • star tv web sayfasında 8 ocak pazar günü 22.30'da yeni bölümünün yayınlanacağı duyurulmuş dizi.

http://www.startv.com.tr/…nkara-polisiyesi-108.html
  • yokluğuyla 2012'nin ilk pazarının çok yavan geçmesine sebep olmuş dizi.
    nasıl başlarsa öyle gider muhabbeti doğruysa yandık. bütün sene yokluğuyla mı boğuşacağız?
  • gece gözüme uyku girmedi, içimde garip bir sıkıntı, sağa sola döndüm durdum. hayırdır diye düşünürken aklıma geldi, dün akşam behzat ç. yoktu.
  • yayınlanmayarak yılın ilk pazartesi sabahı uykusuzluktan pörtlemiş gözlerle uyandırmamıştır.
    o değil de hacı, pazar gecesi sineması 22.30'da bitiyor. behzat ç'nin başlaması bitmesi yarım olacak.
    bize de acıyın be kardeşim. pazartesi pazartesi olacak iş mi bu ?
  • sonradan izlemeye başlayıp cumartesiye kadar bütün bölümleri bitirdikten sonra heyecanla pazarı beklemeye başlamıştım ama eşzamanlı takip edebilme imkanını vermedi bana behzat ç. bildiğin üzüldüm lan.

başlığa da ilk yorumum oluyor bu. o yüzden belirtmeden edemeyeceğim, hayalet adamımsın.
  • yeni starın ilk golü olarak bu hafta izleyemediğimiz dizi. ikincisi star el değiştirdiğinden beri fragmanların gittikçe kötüleşmesi oldu. eskiden diziyi bekler gibi fragmanları da bekliyordum şimdi tesadüfen görüyorum izlemez olaydım diyorum. üçüncüsü fragmanın sonunda ki yeni packshotlar. tamam anladık yeni star çok renkli çok civelek de ulan siz değiştiniz diye amirimde mi yumuşadı yani nedir o pembeli morlu bişeylerin üstünde amirimin fotoğrafı... ayıptır günahtır yok mu bunun siyahı felan. hürrem sultanı bile mavisine koymussunuz.
  • şayet yeni star yayın saati olarak 22:30'da ısrar ederse; bundan böyle pazarları izlemeyip, hafta içi bi şekilde izleyerek kanalını protesto edeceğim dizidir.
hesabın var mı? giriş yap