aynı isimde "bein sports (uygulama)" başlığı da var
133 entry daha
  • allah aşkına artık şu nba maç aralarında saçma sapan klipler yayınlamayı bıraksınlar. kanalın ismi değişti, şu her molada, oyun durduğunda çıkan saçma salak klipler değişmedi. birazcık salonu gösterin, atmosferi gösterin. kenardan köşeden amerikada satılan saçmasapan ürünlerin reklamı çıkınca ölmezsiniz.
  • cafcaflı stüdyoları yorumcuları yutan kanal. çok büyük skandal olmuş stüdyoları.
  • stüdyoları hakikaten çok kötü olmuş. her yerde ekran, her ekranda karanlık arka planlı çizgiler uzanıyor, her yerde çizgi, insanın gözünü çok yoruyor. ama stsl maçlarındaki skor tabelasını çok beğendim, çok sade ve şık olmuş, yabancı bir maç izliyormuşum gibi hissettiriyor.
  • spor ortamıyla alakası olmayan, daha çok ankara pavyonlarına benzeyen neonlu stüdyolarıyla abartılı arap ekolünü televizyonlarımıza getirmiş kanallar grubu.
  • şu ana kadar, hiçbir programda stüdyo dikkatimi çekmemişti, tabi bein sports'un stüdyolarını görene kadar. inanılmaz rahatsız edici, ışıklı, eğlence programını andıran bir arka plan daha da ilginci program yapan adamlar görünmüyor lan. izlerken farkettim programa konsantre olamıyorum. zap yaparken durup elimden kumandayı bıraktıracak bir görüntü değil, çünkü o kısa geçiş esnasında spor ile ilgili hiçbir fikir vermiyor bana.

stüdyo'yu yaptırmışlar ama bitince ekran başına geçip bakmayı akıl edememişler. tamam içeriden iyi görünüyor olabilir ama bide ekranın karşısına geçip baksaydınız keşke.

tanım: gece kulübünü andıran, çok ışıklı tv stüdyosu.
1877 entry daha
hesabın var mı? giriş yap