• belediyedeki konuşan yetkili de dayanamamış amcayı belediyeye çağırmış sonunda. yalnız bu köpeklerin çete olarak dolaşanları var harbiden de. bir gün sorun yaşamıştım da ısırma olayı falan olmadı bereket.
  • hızlı hareket eden bir amca.

az önce, sabah deniz çarşaf gibiydi diyordu. hangi arada derede belediyeye gitti geldi bu adam.

.
  • gerçek olmayan ses kaydının baş rolu amcadır. hatta amcayla belediye görevlisinin aynı kişi tarafından seslendirildiği söyleniyor. onu bilemem ama tavşanlı gibi bir yerde yaşasaydınız, belediyede sizinle kimsenin bu tonda ve kibarlıkta konuşmayacağına emin olurdunuz. ikincisi: tavşanlı ve hayvan hakları koruma derneği yan yana bile gelemez. hayvan hakları derneği tav. belediyesinin kıçının kenarında bile olmaz. ki onlar belediyeye baskı yapsınlar. kısacası hala paylaşıp duranla üzülerek söylüyorum ki fake ses kaydıdır.
  • kurgu/fake olması, konuşmanın iki tarafının aynı kişi olması sorun değil, gülmekten yardıran, olağanüstü komik, yurdum gerçeklerine uygun, ayrıca da ege şivesinin inceliklerinden esinti sağlayan bir kayıt.

davşanlı belediyesi mi?
    öldürceniz mi, zehirliceğiniz mi, artık ne yaparsanız..
    sabah namazına giderken, hacı arkadaşlar (arkideşler)..

kaydın altyazılı hali
    (bkz: allah günah yazmasın)
    (bkz: davşan/@ibisile)
  • konuşma fake olabilir belki ama benim aldığım bu
    görsel cevap gerçek.
hesabın var mı? giriş yap