• bu kizlarin biriyle sevgili olmak derdindeyseniz, yapmayin arkaniza bakmadan topuklayip uzaklasin.
    hele kiskanc bir adamsaniz kafaya takiyorsaniz vay halinize.
    mericlerle ugrasirsiniz sonra benden soylemesi. hele uzak mesafe falan sakin ha sakin.
  • dedikodu yapmayı sevmiyordur belki efendim, fantazi kurmaya gerek yok.
  • kızların birbirini çekememesinden, dedikodusundan, ıvırından zıvırından bıkmış kızdır. erkeklerde kafalar rahat, düz mantık muhabbet ortamı enfes.

ya da mühendislik fakültesinde okuyordur ve çaresizlikten anlaştığını kabullenmiştir.
  • insanlarla anlasabilmek icin cinsiyet secen maldir, sorunludur..insan sec kizim insan
  • lanet olasıca bir cinsiyetçidir.
  • egemene aşık, erkek egemen dünyada erkek oyunlarını iyi öğrenmiş ve hemcinslerinden nefret eden bir canlıdır.. büyük ihtimal de o ergemen erkekler tarafından aslında "çirkin" olarak tanımlanan kadındır..

kıskançlık başa bela... cinsel rakip değil hemcins olarak bakabilirse sorun kalmaz

ama

aklı başında ruh sağlığı yerinde bir kadının düşmeyeceği bir duygu durumudur.. ancak içinde bulunduğu durumu dikkate almak gerek neden nasıl bir ruh hali ile ve ne gerekçe ile söylemiş olduğuna bakmak gerek
  • genelde öbür kızlarla yarisamayacagi için erkeklerin dikkatini böyle çekmeye çalışan çirkin kizlardir
  • kız erkeklerle anlaşıyorum diyince haber değildir, erkekler bile bunu söylüyor dostum. çok nadir olarak kızlar erkeklerden değil kızlardan hoşlanırım derler.
    bu arada bu kadınlara kız deme hastalığını 13 14 yaşındaki arkadaşlar bana da musallat etti ya helal olsu.
  • kız arkadaşlarından çok hasar almıştır. dedikodu ortamından sıkılmıştır. ne giydiği ne sürdüğü konu olmasın istiyordur. arkasından konuşulanları duymaktan ve yersiz triplerden bıkmıştır. o yüzden girmiştir erkeklerin o konularda rahat olan ortamına. ama birkaç sene sonra da başı erkekler yüzünden yanar. hoşlananıydı şusuydu busuydu. erkekler de yapıyor dedikodu. nihayetinde seneler sonra hatrı sayılır 3-5 tane arkadaşı kalır ve bu kızımız artık insanları cinsiyetine göre ayırmaz.
  • hangi erkekler?

sirf yatar mi bu benle diye kizin kahrini ceken erkekler...

ne cektik ulan verir mi diye ama verenden de vermeyenden de..
hesabın var mı? giriş yap