• ofansif mizahın öncülerinden celal kılıçdaroğlu tarafından gerçekleştirilen eylem.
    her defasında güldürmeyi başarıyor.
    akp'lilerin bu adamla gaza gelmesini, chp'lilerin sanki siyasi bir figürmüş gibi ciddiye almasını saçma buluyorum.
    gülün geçin arkadaşlar swh.
  • sende önce türkçe yazmayı öğren !
    ben de onu istiyorum.
    anladın sen.
    aferin başlık açmışsın.
  • kardeşe bak. düşmana gerek yok ki.
  • hahahahahha güldürmüştür. aynı zamanda düşündürmüştür.
  • bayılana kadar güldüm
  • sgk'yi batiran kilicdaroglu bu degil mi ya? simdi gitmis diyarbakir'da eylem yapiyor. gercekten nereden cikacagi belli olmuyor bu adamin.
  • abi kardeş arasına girmemek lazım. bugün kavga ederler, yarın barışırlar.

yani kardeşler arasında olur öyle şeyler.

ayrıca buradan chp genel başkanı'nın ağabeyi için ileri geri konuşan suserleri de kınıyorum.
  • hahahahahahaha...ulan götü boklu troller bugünde beni güldürdünüz ya, varsa taptığınız bir allah o da sizi güldürsün e mi .

neyse konuya dönelim, aga ben bu ''götü boklu trollerin iş disiplinine hayranım .

chp genel başkanının abisiyle ilgili bir başlık açılmış ve yaklaşık 1 saatten fazladır kimse bunu görmüyor.

herkes ölü taklidi yapıyor.

başlığın kahramanı iktidar bloğu bir siyasetçi veya ona yakın olan bir gazeteci/sanatçı olsaydı ve onun için açılsaydı yıkılırdı buralar.

nasıl mı ?

şöyle, bu götü boklu trollerin muhtemel sahibi ''neco'', bi işaret verirdi, bizim troller de pavlov'un it'leri gibi buna hemen itaat eder ve başlığı saatlerce gündemde tutar 100'lerce entry girerlerdi.

ama şimdi tııısssssssss....hiç ses yok.

neden ?

çünkü emir öyle geldi.

yani bu başlığı görmeyin, yazmayın, okumayın, cevapta vermeyin.

tanım : chp genel başkanının ağabeyinin hür iradesiyle, ağabeyine yaptığı bir başka haykırış.
  • apo'nun kardeşinden medet umanlar şimdi kılıçdaroğlu'nun kardeşinden medet umuyorlar. yemiyor millet artık anlamıyor musunuz?
  • başbelası sözümona kardeş
    akp'nin kuklası ve soytarısı olmuş
    mahallenin delisi gibi, oynatıyorlar
hesabın var mı? giriş yap