• istanbul anadolu 7. sulh ceza hakimliği’nin 26.02.2021 tarih ve 2021/1186 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • nereye harcadı arkadaşlar?
  • fiş almış mı ? almamışsa kanıtlanamaz zaten.
  • isle of man yatirimlarina.
  • haksızlığa uğradım, soyuldum, ölümle tehdit ediliyorum, şu herif evimi benden çaldı, aç açıkta kaldım, karda kışta soğukta yatıyorum desem, bana bugün git 6 ay sonra gel diyecek mahkemeler konu berat beyin 150 milyar doları olunca jet hızıyla entry sildiriyor.
    ülkedeki hukuk sisteminin, onu yönlendirenlerin ve onu yönlendirenleri yönlendirenin ben ...
  • 50 milyar dolariyla son teknoloji penis yüzüğü stoğu yapmış olabilir.
  • sanki başlık altında bu sorunun cevabı vardı da sevgili sulh ceza bu yüzden sildirdi gibi bi intiba edindim.
  • bir adet soru önergesi, aman, cümlesi.
  • başlık neden silinmiş anlayamadım sorunun cevabı zaten bikaç gün önce reis-i cumhur tarafından verildi. pandemi ile savaş için harcanmış sorun ne tam olarak anlayamadım açıkçası.
  • deutsche bank'tan ziraat bankası'na gönderilen sıfırlarını saymaya gözümüzün yemediği paralardan mı bahsediyorsunuz arkadaşlar? buhar olmuştur onlar bulamazsınız, çünkü karşınızda tarihin gördüğü en büyük para buharlaştırıcıları var.
hesabın var mı? giriş yap