• sadece bana mı oluyor bu merak ettiğim hede.
    ne zaman berberden çıksam nereye gideceğimi, ne yapacağımı bir anlık unutuyorum.

edit: beyler bayanlar, berberden çıkar çıkmaz yaşadığım gel git ile bu tespiti yazmıştım, ancak bakabiliyorum ekşiye.

bir çok kere yazıldığını gördüm "şu mesajimdan sonra mesaj kutum doldu" diyenleri, ya hadi oradan toppik seni, mesaj kutusu dolmuşta ne olmuşta.. inanmazdım!
    evet bir tespit ile mesaj kutusu patlayabiliyormuş. yuh ya şimdi nasıl cevap vereceğim tüm mesajlara.
  • plansız programsız yaşamanın getirdiği bir sorun. nasıl kendi başınıza berbere gidebilecek noktaya geldiniz anlamıyorum.
  • hahhahah olm var lan harbiden böyle bir şey. ya da bir şey unutmuş gibi tekrar kapıdan içeri doğru fiilen bir hareket de yapılabiliyor.
  • saçını değil kafanı kestirdiğinin göstergesidir.
  • cigara içen berbere denk gelmiş olma ihtimalin yüksektir
  • kedide bıyık neyse, erkekte de saç odur.
    saçlar ne kadar uzarsa, çevreyle olan iletişim beyincikten, propriyosepsiyon algısı yarım daire kanallarından saçların uç kısımlarına taşınır.
  • temeli berberde saç yıkattıktan sonraki sikilmişlik hissine dayanır. ondan dolayı çıkarken bir afallarsın. istediğin gibi kesilmemiş yeni ve farklı saçına adapte olmaya çalışırken anlık yön karmaşası yaşarsın.
  • eğer bir kediysen ve bıyıklarını kestilerse berberde mümkündür.

bunun dışındaki seçenekler için gittiğiniz berberin traş kolonyası olarak tiner kullanıp kullanmadığını kontrol etmeniz iyi olur.
  • mükemmel bir tespit. 7 yıldır aynı berbere gidiyorum fakat hala çıkınca bir mallık oluyor lan ne tarafa gidicem diye. hele ki dükkanın önünden geçerken tekrar berberle göz göze gelmek. tam bir shame walk ahahah.
  • saç kökleri oksijen ile dolunca beyin şaşıyor tabi ki.
hesabın var mı? giriş yap