• bu kadının ölümüyle sonuçlanacak sürecin ara duraklarından biridir. herkes bu gerçeği -cinayeti- görüyor ama yapacak bir şey yok. acil devlet psikolojik destekle müdahale etmelidir.
  • kız ya ağır tehdit altında ya da psikolojisi tamamen bozulmuş durumda, ağır stockholm sendromu yaşıyor. iki durumda da kız öldürülmeden önce devletin duruma el koyması lazım.
  • eğer gerçekten rızası ile gittiyse kısırlaştırılması gerektiğini düşünüyorum. vicdansızca diyen mallara diyeceğim; 5 kilo tinerle yakılmış hayatı olan bir anne ve 5 kilo tinerle bir kızı yakan baba... bu ikiliden çıkacak herhangi bir çocuğun başına herşey gelebilir.
  • şaka gibi geliyor. hiçbir yönüyle inanmak istemiyorum. tehdit falan olabilir mi? bu nasıl iğrenç bir durum.
  • intikam soğuk yenen bir yemektir. ben olsam güvenini kazanıp yanına koynuna girip kendini en güvende hissettigi anda asite boğardım. ölmek için yalvartıp hayatta bırakırdım.
  • linç edilmesi psikolojiden zerre anlamayan insanların yüzündendir. oturduğunuz yerden her şey ne kadar kolay. umarım bu duruma düşmez ve bu kızın yaşadığını yaşamayız hiçbirimiz. ben de anlamıyorum, anlamadığım için de linç etmiyorum sizin gibi?. eğer işin içinde tehdit vs. yoksa tamamen psikolojiyle alakalı bir durum bu, yaşamayan bilemez. o nedenle “hatunların piç erkek tercihi” gibi sığ yorumlarınızı kendinize saklayın.
  • --- spoiler ---

dead end
    --- spoiler ---
  • onu affedebildiğini ve sevdiğini mi sanıyorsunuz?
    sanıyorsunuz ki suçluyorsunuz.
  • bence sebebi çaresizlik ve korku. ailesine zarar vermek ile tehdit edilmiş de olabilir.
  • kadın milleti çok ama çok tehlikeli. haram olsun sana desteklerimiz inşallah çok daha beterini yaşarsın bunu hakkediyorsun.
    filmlerdeki kötü karakter gibisin berfin.
hesabın var mı? giriş yap