• beş kilo makyajla gezen türbanlı hanimlar sadece 5 kilo makyajla da gezmez. abartir da abartir. pullu payetli islemeli bluzlar,kazaklar,cart renkli parduseler giyer ,dalinin tablolarini kiskandiracak turbanlar takar.
  • iranlı olması muhtemel bir kızımız.
  • öncelikle bütün türbanlılar böyledir demediğimi belirterek yazayım! kelimeleri yerinde yerleştirilmiş ve somut bir başlık. çevremizde ne yazık ki çok görmekteyiz bu tür din kardeşlerimizi. doğru söylemek gerekir ise ki gerekli oldukça rahatsız olduğum türden insanlardır. haa şimdi diyecekler "pis ayrımcı" diye orada dur derim ben ancak. başındaki örtüden rahatsız değilim, örtsün adabında. yani çarşafa bürünülmesin de * yahu bu şeyin bi ölçüsü yok mudur! daha geçen hafta memlekette daracık bir kot pantolon, ayağında bir karışa yakın ayakkabı, üstünde beyaz gömlek -içi hemen hemen görünen- başında türban, o türbanın üstünde plazmalı gözlük, suratında abarttığı makyaj* bir kadın gördüm, insan kendine bakıyor şöyle bir. hayır böyle ablalar kendilerini çağdaş olarak görüyorlar * daha dün gibi aklımdadır, 10 yaşlarında kısa pantolon giyenlere cehennemde yanacaksın diyerek korkutmaya çalışmaları! neyse konu dışına çıkıyor entry, zaman ötesine düşmeden bitirsem iyi olacak; yapmayın etmeyin ablalar komik duruma düşüyorsunuz.
  • dar giyinen türbanlıyla aynı kafayı yaşayan kişi. amaç erkekleri tahrik etmemek, güzelliğini, vücut hatlarını saklamak değil midir ?
  • isterse 5 kilo makyaj yapıp, başını kapatıp bikiniyle gezebilecek türbanlıdır.
  • türban bahane, kadın ateşli.
    bu kadar net.
    bunlar dikkat çekmemek içün türban takarlar ama açık saçık dar adeta transparan dekolteli topuklu mopuklu giyinirler. üstüne de düğün makyajı. hiç dikkat çekmiyonuz anacım.
    resmen meyilli gibi görünüyosunuz. kusura bakmayın. öptüm.
  • istediğini yapsın dediğim türbanlı.bira içen türbanlı da gördüm ama bana ne. ne yaparsa yapsın.ama o bira içen şöyle dindarım böyle dindarım, bu insanların yaptığı ne ayıp,çok günah diye ahkam kesiyorsa o zaman işler değişir.
  • ramazan'da "sahur özel" yemeklerinde sokaklarda topuklu ayakkabısıyla boy gösteriyodur.
  • büyük ihtimalle akp'nin yetiştirdiği dindar gençliktendir.
hesabın var mı? giriş yap