• msn'in kendi malı olduğu düşünüldüğünde ister istemez merak uyandıran adrestir.
    bilmiyorum var mıdır arkadaşlarını ekleyip, geyikler yaptığı bir msn accountu ama olmalı bence.

***bill şimdi oturum açtı***

david:
    nasılsın len ipne?

bill:
    para içinde yüzüyom daha nası olcam mal! hahahaa..

david:
    hehe.. benimki de soru işte!! ipne!

bill:
    sen n'apıyon david hala 31 e devam mı? haha..

david:
    bitti olm o devir! bi kızla yazışıyorum 1 haftadır.. süper! sexten falan konuşuyoruz.. yakında buluşcaz.. :))

bill:
    hadi ya! vay göt!

david:
    bill, bil bakalım kim bu..? eheh.. çok ünlü ve taş gibin biri..

bill:
    kim lan? versene msn ini..

david:
    hadi len.. siktir git olm! ne vercem!!

bill:
    verme, ben öğrenirim şincik.. hehee..

david:
    nası lan?

bill:
    hmmm.. vaaayy.. adriana lima'yı abinden esirgiyosun ha ipne seni!! du bi selam edeyim limacııma..eheh..

david:
    nası laaaannnnnn???

bill:
    mal! kiminle sohbet ettiğini sanıyosun sen.. hahaa.. aptal telefon numarasını şifre yapmış bi de.. ahahaa.

david:
    olm manyaksın lan sen!! git msn 9 u falan çıkar benlen ne uğraşıyon lan! göt!!

bill:
    küfretme len!! kapatırım mail hesabını haa! kesin senin windows'un da lisanssızdır.. göndereyim mi eve polis ha? göndereyim mi? ahahaaha....

david:
    psikopatsın olm sen! psikopat!

bill:
    haha.. seviyorum lan sizi... hahahahaaaa
  • sikmişimkaraktersınırlamasınıhattabakın boşluk bile bırakabiliyorum haha@hotmail.com
  • killbill@hotmail.com
  • info@msn.com
  • siz boş bırakın o bana gelir@!.com
  • kirkaltibucukmilyar@cukumde.com
  • az önce mantığımı konuşturup "billgates@hotmail.com"dur herhalde diye düşündüğüm adres. sahiden öyle mi diye düşünüp bir deneyeyim bakalım dedim, msn'ime ekledim, çevrimiçiyse iki çift laf ederiz diye düşünerek. gel gelelim böyle bir adres kayıtlı değil dedi msn bana.

işte o an şimşekler çaktı beynimde! demek daha önce kimsenin aklına gelmemiş bu adresi almak, ama işte benim aklıma geldi, ne cinim ama...

kayıt formunu açtım hemen, adres kısmına "billgates" yazdım, "kullanılabilirliği denetleyin" tuşuna bastım ama şöyle bir uyarı geldi: "e-posta adresi izin verilmeyen bir sözcük veya tümcecik içeriyor. lütfen başka bir e-posta adresi yazın."

hayaller yandı..

ama yılmadım.. "bill_gates" denedim, yine aynı. "billgates31" denedim yine aynı. "ibnebillgates" denedim e yine aynı. kafayı yiyecem.. sonra "bill__gates" denedim, bu sefer farklı bir uyarı verdi, başka bir cin almış bu adresi. işte o zaman bill ve gates kelimelerinin arasına alt çizgiler koyarak denemeye başladım.

en sonunda bir adres almayı başarabildim; bill___________gates@hotmail.com (11 tane alt çizgi var). evet, bu adresi benimsedim, msn olarak da açtım, kralcıyım. (12 alt çizgili adres kullanılabilir şu an, ilgililere duyurulur.)
  • bill@thegates.com
  • "billgates"

kim demiş illa @ lazım email formatı lazım diye.
  • (bkz: encarta@conversagent.com)

inanmayacaksınız, bizzat cevap veriyor, hem de anında.
hesabın var mı? giriş yap