• az önce ‘çanakkale köprüsü’nün planlandığı tarihten önce, 18 mart 2022’de’ açılacağını müjdelemesidir.

meclis başkanı tarafından böyle bir müjde verilmesi gerçekten çok güzeldir. devlet teamülü gereği yerinde bir durumdur.

işte o müjde

edit: link
  • geçişin kaç dolar olduğu söylenmeyen müjdedir.. bana gerçeklerden bahsetsene delikanlı..
  • meclis devlet falan kaldı mı bunlar hala?
    artık her şey bir kişinin iki dudağı arasında... binali yıldırım'dan örnek vermek gerekirse, erdoğan'ın, binali yıldırım'ın adaylığı durumunda istifası konusunda böyle bir şeye gerek yok demesinden sonra binali'nin açıklamasına bakınız. "o konu kapanmıştır, tartışmalar benim dışımda" şeklinde. anayasa yerine erdoğan'ın sözleri ile konuyu kapatmış amcamız. "o ne derse o"

tanıma dönecek olursak; yeni türkiye'ye alışmamız gerektiğini gösteren müjdelemedir.
  • damadını ekonomi bakanı yapan ülke için gayet yerinde bir müjdedir. ya ne olacaktı amk?
  • tbmm başkanlığı yaparken ıbb adayı olan şahısın ulaştırma bakanının işini yapması.
  • artık köprüler vatandaş kullansın diye değil, yandaşlara devletin milletin parası aktarılsın diye yaptırılıyor. o yüzden vatandaşa değil yandaşlara müjdedir.
  • o köprülerin direklerinin vatandaşa gireceğini de açıklamış mı? diyor ve susuyorum.

açılışların ve doğal kaynakların bol olacağı bir döneme giriyoruz.

neden acaba?
  • çanakkale sana diyorum istanbul sen anla..
  • ben hep gestaş'a bindiğim için beni etkilemeyen durum.
  • eksik olsun daha osman gazi'nin kazığını yiye yiye bitiremedik.
hesabın var mı? giriş yap