• binance kullanıp altcoin alanların yardımına ihtiyacım var. yeşillendirin beni nolur,

bir miktar btc'mi binance'e transfer edip oradan 1 litecoin aldım. ve kalan btc ile artış gösteren altcoinlerden birinden 1 adet aldım, ancak 0,999 olarak hesabıma geçti. satmak istediğimde ise yetersiz miktar diyor ve tekrar btcye dönüştürülemiyor. ne yapılıyor böyle bi durumda?
  • ios mobil uygulamasında trade ve funds seçeneklerini kapatmayı becerdiğim borsa. web sitesi ise çalışıyor.

edit : versiyon güncellemesinden kaynaklanıyormuş.
  • iyi borsa, güzel borsa, benim de üye olduğum borsa!

ancak;

ios uygulaması yok. ben gün içinde tüm işlemlerimi mobilden hallediyorum. pc başına akşam geçiyorum... mobil uygulama çıkarırlarsa kullanmaya başlarım. şimdilik cex.io'dan devam!
  • an itibariyle hesabıma giremediğim ve beni endişelendiren borsa
  • şifremi yanlış girince beni 24 saat bekleten borsadır. sabırla bekliyoruz
  • (bkz: ekşisözlük binance ölücüleri)

nefret ettirdiniz kendinizden. bu tip entry görünce özenle linkin üzerine geliyorum, eğer referanslı ise direk eksiliyorum. bir de herkesin defalarca yazdığı şeyi yazarak yardımcı olma ayakları yok mu.
  • çok orospu çocuğu bir site bu. ciddiyim bak. aşırı derecede orospu çocuğu. gizli gizli. görüntüde masum.

size küsüratlı alış-satış yaptırmaz. 0,9925 iota, 0,964 ripple, 0,00319299 eth öylece yatıyor hesapta.

ha bir de ekstrem orospu çocukluğu şurada;

atıyorum x dolar/eth/btc karşılığı 10 adet iota alım emri verdiniz.

alış gerçekleşti, sonra bakiyelere bir bakıyorsunuz aaa 10 adet aldığım iota'nın bilmem kaç küsürü masrafa gitmiş elimde kalmış 9,xxx iota. elinizdeki küsüratlarla bir şey mi yapmak istiyorsunuz? yok onu da yapamazsınız. toplam alımınızın 0.01 karşılığı olması gerekiyor.

vay amk evlatları ya. şu yukarıda yazdığım tutarların karşılığı yaklaşık şu anda 25 tl.

buradan da kaçayım en iyisi. benim biricik bebeyim, her şeyi açık seçik ortada olan poloniex'e kayayım.
  • paribu'dan transfer yaptım ancak 40 dakikadır ''durum 0/3'' yazıyor ve para aktarılmadı.

normal bir durum mudur merak ediyorum. işkillendim sözlük.

edit: nihayet 15 dakika önce geçti.
  • bu sitede 13 iotamı btc'ye çevirip ripple aldım.
    aldığım btc cüzdanımdan düştü fakat ripple alınmamış görünüyor.
    miktar 0.

konu hakkında yardımcı olabilecek yazar varsa çok sevinirim.
  • app store'dan nedense kaldırılmış uygulamadır
hesabın var mı? giriş yap