• türkiye'de mevcut kalp cerrahları arasında en iyisi. kadir has üniversitesi ve florance nightingale'den sonra rekor transfer ücretleriyle bütün ekibiyle beraber memorial'a geçti ve kardiyoloji bölüm başkanlığı yapmakta. bir ameliyattan 6 milyar tl civarı para aldığ ve senede 700 kadar ameliyat yaptğı söylenmekte.*
    by pass yaptığı hastalarla ağrı dağı'na çıkmış biraz deli kopuk bir adam.
    web sitesinden aynen aktaryorum:

"bilgisayar merakım var, iyi kayak kayarım, dalma sporu favorim, bahçe işlerini çok severim.
    boş vakitlerimde ameliyat yaparım.
    hasta kaybetmeyi hiç sevmem. "

hastalarından biri tarafından hakkında biraz olumsuz bi yazıya:
    "normaldir, ben de sünnetçimi hiç sevmiyorum mesela" gibi bir yanıtla koparmış insandır ayrıca

http://www.bingursonmez.com/
  • siirt dogumlu, dunyalar tatlisi, mutevazi ve i$inin ehli bir adam ayrica buyuk cerrah..
  • valla benim bildigim kars sarıkamıs dogumludur,iyi cerrahtır,hatta kafasına taktıgı cok pahalı bir aparat yardımıyla ameliyatlarını yapmaktadır,fakat ne kadar iyi de olsa ,kafasına bilmem bisey denilen aleti de koysa,literatürü olusturan diger cerrahlar tarafından pek de sevilmeyen bir kisidir kendisi,hatta katıldıgı bir kongrede dinleyici diger cerrahlar tarafından kürsüden indirilerek konusma yapmasının dahi engellendigi söylenir.valla bana da hocam anlattı ,ben onun yalancısıyım.
  • elinde sigara kaybedebilen profesör
  • hastalarını gecenin ikisinde denetliyor (evet denetliyor). dan diye kapıyı açıp ışıklara basıyor, kendinizi hapishanede gece baskınında hissediyorsunuz. hasta noluor ya falan derken, cin gibi bir suratla "evet, nasılız bugün..." diyor. şokun etkisi geçmeden de gidiyor.
  • an itibariyle muhtesem fikirlerle ntv'de karsi gorus programinda parlamaktadir.
  • ağzından bal akan muhteşem doktor..
  • 01.00 da hastanede bir nev'i vizitte görüldükten sonra, sabah 07:00 ameliyat için hazır olabilen, seri ameliyatlar, muayeneler, kongreler haricinde pek çok da hobisi olan, televizyon programları ve röportajlar arasında ne zaman uyuduğu merak edilen, türkiye'nin kalp cerrahi konusundaki otoritelerinden biri.
  • zamaninda (23 yıl once) komsuluk hatirina kuzenlerimin sunnetini yapan tatli insan.
  • kulağımdaki küpeleri gördüğü zaman bişey takılmış kulağına diye takılan, ailenin en büyük gurur kaynağı, sigara düşmanı başarılı profesör.
hesabın var mı? giriş yap