• kilomu verdin sen güzel görünüyorsun :)
  • (bkz: mango'da indirim varmış) ya da (bkz: sen kilo mu verdin?) tarzı maddesel şeyler değildir. güzel şeyler hakeden hiç bir kadın, böylesine sözlere ihtiyaç duymaz.
    aksini düşünenler; ilk yıldönümlerinde güzel bir demet papatya yerine, bir adet form bisküvü ve diyet kolayla gidebilirler kadınlarının yanına.

çok güzel bir kız gelip giderdi geçen sene çalıştığım ofise.
    yöneticilerden birinin kardeşiydi yanlış hatırlamıyorsam.

ama farkında değildi güzelliğinin. sigara odasında kulak misafiri olduğum kadarıyla burnunu beğenmiyordu mesela. bu yüzden kendini çok çirkin sanardı. yaptığı göz makyajıyla, kendince!! bu açığı kapatmaya çalışıyor, her ay başka renk uzun saçlarıyla, sözde!! çirkinliğini örtmeye çabalıyordu.

bir sabah kırmızının en güzel tonuna bürünmüş saçlarıyla girdi kapıdan ve tek tek herkese nasıl olduğunu sormaya başladı.
    güzel olduğunu, yakıştığını her duyduğunda yüzünde güller açıyordu.
    benim fikrimi sorduğunda dikkatlice baktım gözlerinin içine.
    " ne güzel bir burnun var senin öyle. "
    duymak istediği meğerse buymuş.. bir kadının gülüşünde cenneti görmek, böyle olmalı.

bir daha ne burnundan şikayet ettiğini duydum, ne de kendini çirkin bulduğunu.

sakladıkları yerleri sevin ve gizledikleri yerlerden öpün kadınları..

siktir edin mango'yu, de facto'yu.

mutluluğun alışverişle hiç bir ilgisi yok.
    gerçekten!!
  • hayatıma gir lütfen.

seninle bir ömür paylaşmak istiyorum.
  • ben seninle mutluyum
  • squat mı yapıyorsun sen? (götün şekillenmiş demenin daha güzel yolu)
  • uzun zamandır senin gibi biriyle karşılaşmamıştım.

bu konuda konuşabileceğim nadir insanlardan birisin (artık o konu neyse...)

bir de tabii olmazsa olmaz "sen kilo mu verdin?"
  • tasavvuf dilinde "bir olalim."
    meali: seviselim.
  • harika görünüyorsun. çok çekicisin. sana baktığımda kendimden geçiyorum ve deli gibi arzuluyorum. şu an kollarımın arasında olmalısın.

not: sapık falan demeyin tecrübeyle sabittir ki eğer duymak istediği kişi sizseniz sırılsıklam edersiniz.
  • beni öyle güzel seviyorsun ki kendimi bir köpek seni de sahibem sanıyorum.

bana öyle güzel bakıyorsun ki kendimi sana adanmış bir eser gibi hissediyorum.

ve sen öyle özelsin ki seninle yaşlanıp torun bakmak istiyorum.

sadece sana ait olmak isteyen bir erkek karşında duran, korkma bundan seni her gün daha çok sevecek.
  • dolabında yeterince ayakkabı ve çanta yok, hadi alışverişe gidelim.
hesabın var mı? giriş yap